tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 27.09.2021

Fototapety Wenecja

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Fototapeta 3d Wenecja

Wenecja to jedno z najpopularniejszych włoskich miasteczek. Co roku jest odwiedzana przez miliony turystów. Jej niesamowite położenie i architektura sprawiły, że Wenecja została wpisana na prestiżową Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To, co najbardziej kojarzy się z Wenecją, to oczywiście gondole i gondolierzy, ale także Bazylika św. Marka czy pałac Dożów. Fototapeta 3d ze zdjęciami prosto z tego włoskiego miasta sprawi, że w pomieszczeniu poczujemy się niemal jak w Wenecji. Wysoka jakość wydruku i doskonale ujęta perspektywa dają gwarancję, że fototapeta będzie czymś więcej niż tylko wielkoformatowym zdjęciem.

Czytaj więcej Zwiń opis

Fototapety Wenecja do salonu lub biura

Wszyscy chyba kojarzą wenecki krajobraz - kanały, gondole, historyczne budynki. Te znane widoki sprawiają, że fototapeta z panoramą Wenecji jest bardzo uniwersalnym wyborem. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w biurze. Wprowadzi do wnętrza spokój i pozwoli cieszyć oczy pięknem tego włoskiego miasta na co dzień, a nie tylko przy okazji wakacyjnej podróży. W pomieszczeniu z wenecką fototapetą sprawdzą się delikatne dodatki, lekkie zasłony, ażurowe serwety czy makramy - wszystko, co kojarzy się ze stylem boho.

Fototapeta z panoramą Wenecji

Fototapeta z panoramą Wenecji będzie doskonałym wyborem do przestronnego przedpokoju. Jedna duża dekoracja pozwoli zagospodarować całą ścianę i niejako zdefiniuje całe wnętrze. Warto uważać więc, aby nie przesadzić z innymi dodatkami, które mogłyby wprowadzić niepotrzebny chaos. W sklepie bimago znajduje się szeroki wybór fototapet w różnych rozmiarach z włoskimi pejzażami, wśród których dużą popularnością cieszą się widoki Wenecji. Można zdecydować się na tradycyjną, flizelinową fototapetę lub jej samoprzylepną wersję.