-25 % na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 18.02.2019 ] zobacz
  • <%= message %>

Fototapeta "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text"

Fototapeta na wymiar Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text z kategorii Fototapeta na wymiar to ciekawy sposób na wzbogacenie Twojego wnętrza. Nie musisz wcale posiadać ogromnej ściany - Fototapeta na wymiar "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" dostępna jest w wielu rozmiarach i doskonale sprawdzi się nie tylko na dużych przestrzeniach, ale i w bardziej kameralnych wnętrzach. Motywami przewodnimi fototapety Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text są: [product_tags]. Fototapeta na wymiar "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" - jaki wymiar będzie dla niej odpowiedni? To zależy oczywiście od tego, jaką przestrzenią dysponujesz. Polecamy wybrać fototapetę "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" nieco większą od wymiaru ściany - wtedy będzie można ją przyciąć do odpowiedniej wielkości. Wyróżniający się kolorfototapety "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" to kolorowy. Sprawi on, że dekoracja będzie ciekawie prezentować się we wnętrzach o podobnej kolorystyce. Z drugiej strony zachęcamy też do odważniejszego łączenia różnych odcieni w jednym pomieszczeniu. W ten sposób fototapeta "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" doskonale ożywi jednolitą paletę barw panującą w Twoim salonie.

Fototapeta na wymiar "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" oraz inne produkty zostały wykonane z flizeliny o gramaturze 120g/m². Wyjątkowe właściwości tego materiału sprawiają, że nie tylko idealnie przepuszcza on powietrze, ale też jest na tyle plastyczny, że pozwala na drobne korekty ułożenia fototapety "Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text" na ścianie podczas montażu. Dzięki temu aplikacja tej dekoracji jest prosta i szybka. Do produkcji fototapet używamy bezzapachowych, ekologicznych tonerów - dlatego produkt Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text spełnia wszystkie europejskie normy i może być sygnowany znakiem CE. Oznacza to, że nasze fototapety na ścianę są bezpieczne i nietoksyczne - można je aplikować również w pokoju dziecięcym lub sypialni.

Fototapeta Clothes for baby girl on a pink background. Copy space for text

Produkt dostępny

Wybierz rozmiar (szer. x wys.)


Nr F117556103 Autor: © Lyudmyla V
Akcesoria: brak Zmień
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT
  • 183,64 zł
  • <%- discountprice %>

Dodaj akcesoria

Klej do tapet
Klej do tapet
Niezbędny przy tapetowaniu! Ilość kleju dopasowana jest do wybranej wielkości tapety.
7,96 zł
Zestaw akcesoriów dla fototapet
Zestaw akcesoriów dla fototapet
Wszystkie akcesoria potrzebne do montażu fototapet w jednym zestawie! (Sugerujemy zakup 1 szt.)
60,00 zł / szt.
Szczotka do wygładzania tapety
Szczotka do wygładzania tapety
Usuwa pęcherzyki powietrza powstałe po aplikacji fototapety, wygładzając jej powierzchnię. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
20,00 zł / szt.
Wałek do tapet
Wałek do tapet
Służy do ostatecznego wygładzenia i dociśnięcia tapety, aby idealnie przylegała do powierzchni ściany. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
20,00 zł / szt.
Pędzel do nakładania kleju
Pędzel do nakładania kleju
Pędzel służy do równomiernego nakładania kleju na powierzchnię fototapety. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
11,96 zł / szt.
Nożyk
Nożyk
Łatwo i szybko odcina nadmiar tapety, przy krawędziach ściany, podłogi czy sufitu. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
5,96 zł / szt.
Taśma papierowa
Taśma papierowa
Może służyć do podtrzymania tapety przy ścianie lub do oznaczenia miejsc styku jej części. (Sugerujemy zakup 1 szt.)
20,00 zł / szt.