inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Zestaw 2 plakatów i plakaty dyptyk

Sortuj

Sortuj według

Zestawy 2 plakatów to prosty sposób na upiększenie wnętrza. Dekoracje tego typu sprawdzą się w najróżniejszych aranżacjach: możesz wykorzystać je w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym i boho. Zestawy dwóch plakatów i plakaty dyptyk od bimago można umieścić nad kominkiem, nad łóżkiem w sypialni, a także w holu. Wśród naszych propozycji znajdziesz dyptyki zróżnicowane pod względem rozmiarów, tematyki i kolorów. Wybierz rozwiązanie, które najbardziej trafia w Twój gust i ciesz się niecodzienną dekoracją!

Zestaw dwóch plakatów

Jeżeli marzy Ci się efektowna i oryginalna mini galeria ścienna, ale nie chcesz lub nie lubisz tracić czasu na samodzielne tworzenie kompozycji to zestaw 2 plakatów z oferty bimago będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Bogata gama motywów tematycznych, od architektury, przez portrety, pejzaże i rośliny, a na abstrakcjach, cytatach i linearnych grafikach kończąc, pozwoli Ci idealnie dopasować dekorację do potrzeb swoich i swojego wnętrza. Do tego dochodzi wielość tonacji kolorystycznych oraz rozmiarów, a także układów – pionowych, poziomych lub łączących obie orientacje. Możesz więc wybrać plakat-dyptyk w stylu skandynawskim, złożony z dwóch grafik o takim samym rozmiarze bądź małą i dużą fotografię ze wspólnym motywem, na przykład morza lub gór. Jeszcze inną, równie ciekawą propozycją, jest zestaw dwóch plakatów o różnej formie wyrazu, na przykład połączenie zdjęcia krajobrazu z prostym napisem na białym tyle lub wybór dwóch grafik, tworzących jedną całość kompozycyjną po zawieszeniu ich obok siebie.

Czytaj więcej Zwiń opis

Dyptyk plakat

Zestaw dwóch plakatów to sprawdzony przepis na szybkie, wygodne i niezawodne urozmaicenie przestrzeni w domu, biurze, hotelu czy punkcie usługowym. Dwuelementowa dekoracja, spójna pod kątem tematycznym i kolorystycznym, świetnie będzie prezentowała się w centralnym miejscu pomieszczenia, skupiając na sobie wzrok przebywających w nim osób. Plakaty dyptyki świetnie zatem sprawdzą się nad kominkiem w salonie, łóżkiem w sypialni lub toaletką w pokoju gościnnym. Doskonale będą się prezentowały także na nad schodami lub w przedpokoju, na przykład w towarzystwie lustra o takim samym kształcie i rozmiarze, a także w podobnej ramie. Wybierając zestaw grafik w różnych formatach, możesz natomiast zrezygnować z zawieszania ich na ścianie, ale ustawić na komodzie, opierając mniejszy o większy. Uzyskasz wtedy ciekawy efekt optyczny i dodasz wyrazu nawet niewielkiej przestrzeni.