inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Zestaw 5 plakatów

Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Jednym ze sposobów na stworzenie oryginalnej dekoracji ściennej jest gotowy zestaw 5 plakatów od bimago! W kolekcji tej można znaleźć wzory, które doskonale wpiszą się w klimat zarówno nowoczesnych aranżacji bazujących na minimalizmie, jak i pomieszczeń w stylu klasycznym i boho. Zestaw 5 plakatów w ramach to rośliny, pejzaże, motywy zwierzęce, postacie ludzkie, mapy miast a także dekoracje w stylu street! Wybór należy do Ciebie. Dzięki zestawom 5 plakatów z pewnością stworzysz efektowną aranżację wnętrza, która zachwyci domowników i gości.

Galerie ścienne z pięciu plakatów

Galeria złożona z kilku dobrze dobranych do siebie elementów to doskonały wybór do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy chcemy udekorować salon, domowe biuro czy przestrzeń komercyjną, warto postawić na gotowe zestawy plakatów, w których każdy element jest dobrze dobrany. Szeroki wybór gotowych kompozycji składających się z pięciu plakatów można znaleźć w sklepie internetowym bimago. Dużo dostępnych zestawów utrzymanych w różnych stylach pozwoli na dobranie czegoś do niemal każdego wnętrza. W bimago dostępne są zestawy wykorzystujące motywy zwierzęce, roślinne, abstrakcyjne czy proste czarno-białe grafiki. Inny 5-elementowy zestaw będzie pasował do romantycznej sypialni, a inny do pokoju nastolatka. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się zestawy, w których poszczególne elementy wcale do siebie nie pasują, ale złożone w oryginalną kompozycję, okazują się miłą dla oka dekoracją.

Czytaj więcej Zwiń opis

Zestaw 5 plakatów na ścianę

Zestaw 5 plakatów będzie się dobrze prezentował w przestronnym wnętrzu, w którym nie ma zbyt wielu dekoracji. Pasuje szczególnie do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych, ale sprawdzi się także w pomieszczeniach utrzymanych w stylu tradycyjnym i boho - ważne, by nie było w nich zbyt wielu bibelotów, które w połączeniu z okazałymi plakatami będą sprawiać wrażenie bałaganu. W przypadku galerii plakatów złożonej z 5 elementów ważne jest zarówno właściwe oświetlenie, jak i wyeksponowanie jej dzięki zawieszeniu na odpowiednio dobranym tle. Sprawdzi się tutaj jednokolorowa - jasna lub ciemna w zależności od kolorystyki samych plakatów - ściana bez zbyt wielu elementów dekoracyjnych. Galeria plakatów może stać się centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym zawiśnie, i przyciągać wzrok wchodzących do niego osób.