tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-50% na fototapety Promocja ważna do 12.05.2021 Zobacz

Jak przyklejać naklejki na ścianę?

1   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 1   Naklejkę należy rozłożyć na płaskiej i twardej powierzchni. Jeśli pod przezroczystą folią transportową widoczne są pęcherzyki powietrza, to jest to zupełnie normalne i nie stanowi o mankamencie towaru.
2   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 2   Jeśli naklejka jest dużym i skomplikowanym motywem, proponujemy podzielić wzór na mniejsze elementy, aby ułatwić sobie nałożenie go na ścianę.
3   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 3   Na tym etapie należy usunąć pęcherzyki powietrza spod folii transparentnej (można to zrobić za pomocą plastikowej łopatki). Łopatkę mocno przyciskamy do wzoru i przesuwamy do końca folii.
4   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 4   Następnie delikatnie odklejamy przezroczystą folię transportową od papieru - w ten sposób, aby cały motyw pozostał na folii przezroczystej. Jeśli jakieś elementy naklejki pozostaną na papierze, należy docisnąć motyw jeszcze raz łopatką i ponownie spróbować odkleić.
5   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 5   Folię przezroczystą wraz z przyklejonym motywem delikatnie przykładamy do ściany w miejscu, w którym ma być przyklejona naklejka. Aby ułatwić sobie nałożenie motywu na ścianę, możemy wcześniej odpowiednio zaznaczyć miejsce przyklejenia naklejki (np. ołówkiem lub taśmą samoprzylepną).
6   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 6   Motyw należy przykleić delikatnie dociskając go do ściany. Jeśli pod naklejką pojawią się pęcherzyki powietrza, można je łatwo usunąć za pomocą plastikowej łopatki.
7   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 7   Gdy naklejka wraz z folią transportową są już przyklejone do ściany, należy delikatnie usunąć przezroczystą folię w ten sposób, aby na ścianie pozostała wyłącznie naklejka. Folię transparentną najłatwiej zagiąć, a następnie delikatnie odrywać w dół, dociskając ją palcami do ściany. Jeśli zdarzy się, że motyw zacznie się odklejać razem z folią, należy jeszcze raz mocno docisnąć folię i naklejkę do ściany i ponownie powoli odkleić samą folię.
8   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 8   Na koniec można jeszcze raz docisnąć naklejkę do ściany za pomocą plastikowej łopatki.
9   Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 9   Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak rozkoszować się widokiem pięknej dekoracji ściennej :)