• <%= message %>

Polecamy w lipcu: elegancki i kobiecy marmur

tapeta marmur tapeta marmur

Daisy Wilson radzi:

1

Aranżacja tylko w odcieniach różu i bieli będzie spójniejsza,a dzięki temu bardziej wytworna, ale też jednoznaczniej kobieca

2

Im większą powierzchnię pokryjesz marmurem, tym bardziej chłodno i staroświecko będzie on wyglądał

3

Marmur pięknie łączy się z metalamizwłaszcza miedzią (o ciepłym odcieniu) lub mosiądzem (gdy szukasz czegoś bardziej oryginalnego i kontrastowego)

Marmur jest idealnym materiałem dla takiej tradycjonalistki jak ja. To materiał pełen naturalnej, niewymuszonej elegancji, którą chętnie dzieli się z całym mieszkaniem. Możliwości personalizacji aranżacji opartych na tym materiale są naprawdę spore: w połączeniu z drewnem będzie bardziej rustykalnie, z metalem – glamour. Biały marmur jest bardzo chłodny i klasyczny, przyjemniej dla oka wyglądają jego pastelowe warianty – na przykład w odcieniu mojego ulubionego różu. Połączenie bieli i różowych odcieni zawsze wygląda świeżo, a marmur dodatkowo wprowadza atmosferę bogactwa. Natomiast nie używajmy tego kamienia wszędzie, by mieszkanie nie zaczęło przypominać greckiej świątyni. Zdecydujemy się na jedno miejsce, w którym marmur lub jego imitacja się pojawi i, co ważne, na tylko jeden jego rodzaj. Rozsądnie zastosowana, jego niesamowita tekstura będzie tym bardziej zwracała uwagę.

tapeta marmur tapeta marmur
tapeta marmur tapeta marmur
tapeta marmur tapeta marmur

Dekoracje wybrane przez artystę