• <%= message %>
Obrazy na korku: funkcjonalność tablicy korkowej & estetyka nowoczesnych obrazów

Rzeczy, które są dla Ciebie ważne, zasługują na odpowiednią oprawę. Zdjęcia bliskich, pocztówki i pamiątki z podróży – to wszystko i wiele więcej możesz przypiąć do ozdobnej tablicy korkowej, by każdego dnia dzięki wspomnieniom przenosić się do pięknej Tajlandii albo na huśtawkę u ukochanej babci.

Potrzebujesz do codziennej pracy miejsca na wszystkie zapiski, listy i plany, które warto mieć danego dnia pod ręką? Przypnij je do tablicy korkowej, by żadna ważna notatka nie umknęła Twojej uwadze i gdy tylko będziesz jej potrzebował, czekała - gotowa do wykorzystania i odpięcia, by odsłonić dekoracyjny motyw obrazu na korku.
Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem, na pewno znasz tę buzującą w żyłach radość, gdy wielka wyprawa dopiero przed Tobą i siadasz, by błądzić palcem po mapie i planować, jakie miasta, kraje i kontynenty odwiedzić. Dzięki mapom korkowym, cały ten proces stanie się jeszcze przyjemniejszy – bo plan podróży możesz wytyczyć nie tylko w swojej wyobraźni!

Nowe dekoracyjne obrazy na korku od bimago są zaprojektowane dla ludzi pełnych pasji i wyobraźni. Pozwalają stworzyć niepowtarzalną ozdobę, która prezentuje się pięknie w każdej odsłonie – i gdy zawiesisz świeżo wyciągnięty z pudełka wydruk, i gdy ozdobisz go już swoimi przypinkami. Przekonaj się sam, jakie nieskończone możliwości tkwią w tej nie-zwykłej tablicy korkowej!
Zobacz najpopularniejsze obrazy na korku i wybierz obraz idealny dla Ciebie!

Wciąż nie wiesz jaki obraz na korku wybrać? Wybierz obraz jedno lub trzyczęściowy: