-25% na tapety i tapety samoprzylepne koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Pokój dla chłopca Pokój dziewczynki Pokój dla maluszka Image Map

Jak urządzić pokój chłopca?

Produkty polecane do tego pokoju

Ulubione postacie z bajek to genialny motyw przewodni pokoju dziecięcego! Naklejki z przyjaznymi potworkami z pewnością sprawią, że Twoje dziecko nie będzie się już obawiać stworów wychodzących w nocy spod łóżka. Tapeta z kinowym motywem stworzy nie tylko wyjątkowy kącik do śledzenia losów ukochanych bohaterów, ale też ochroni ścianę przed zabrudzeniem.
Starszaków zabieramy w małą podróż w kosmos! Fantastycznym pomysłem będą nie tylko kosmiczne rakiety, ale też modele układu słonecznego, planety i gwiazdy. Wspólne urządzanie pokoju i przyklejanie łatwych w montażu naklejek może być nie tylko dobrą zabawą, ale też okazją do zdobycia nowych umiejętności.
Dla fana sportu prawdziwą gratką będą wszelkie motywy związane z jego hobby. Dynamiczne pozy i kolory na fototapecie z piłkarzami wprowadzą do pokoju energię, która na pewno rozpiera nastolatka. Niech każdy, kto tu wejdzie, wie, że to teren, który rządzi się jego zasadami! A może by tak złamać schemat i ścienne naklejki z piłkami przykleić na... meblach?

Nowości