-32%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-50% na fototapety [ Promocja trwa do 19.09.2019 ] zobacz
  • <%= message %>

Recykling kreatywny: jak wykorzystać zbędne skrawki tapet

Tapeta na ścianie? To oczywiste! A gdyby tak nie naklejać tapety na całą ścianę, tylko umieścić jej fragmenty w ramkach? W ten sposób nie tylko wykorzystamy zbędne skrawki pozostawione po tapetowaniu innej ściany, ale i stworzymy niebanalną dekorację, która zachwyci wszystkich.
tapeta na ścianie- nietypowo
+
Wschodnia tradycja

Tapeta dekoracyjna Wschodnia tradycja nr: 108502

Przejdź do produktu
+
Dziergane ozdoby

Nowoczesna tapeta Dziergane ozdoby nr: 114648

Przejdź do produktu
+
Łezki

Tapeta ścienna Łezki nr: 108547

Przejdź do produktu

Tapeta nie tylko na ścianę

Ścinki tapety, które pozostaną ci po tapetowaniu możesz wykorzystać na frontach szafek, na schodach, a nawet we wnętrzach szuflad. Tak udekorowane meble i przestrzenie, zostaną nie tylko odświeżone, ale wraz z wytapetowaną ścianą stworzą spójną całość.
jak wykorzystać ścinki tapet?
+
Ptasie piórka

Tapeta na ścianę Ptasie piórka nr: 108432

Przejdź do produktu
+
Ziarenka

Tapeta na ścianę Ziarenka nr: 114646

Przejdź do produktu
+
Zasada „zerowaste” i trend recyklingu kreatywnego, modne są już od wielu lat, w tym roku nabrały jednak zupełnie innego charakteru. Już nie tylko chodzi o to, żeby jak najmniej wyrzucić/ stracić. Na główny plan wychodzi pragnienie stworzenia czegoś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju. Tworzenie dekoracji własnymi rękami, według własnego pomysłu, to sposób na wyrażenie własnego „ja”.

DIY z bimago

Dla tych, którzy w tworzeniu własnych dekroacji pragną iść o krok dalej, polecamy: malowanki po numerach, które samodzielnie można pokolorować za pomocą załączonego zestawu farbek, obrazy na korku, które można udekorować pocztówkami, zdjęciami i fantazyjnymi pinezkami oraz mapy-zdrapki, na których możesz oznaczać naklejkami swój własny szlak odkrywania świata.

Zobacz również: