inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach Afryka

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Czarny Ląd nieustannie inspiruje swoją unikalną historią i kulturą, których silny wpływ z łatwością możemy dostrzec w sztuce, filmografii, literaturze czy muzyce. Motywy afrykańskie pojawiają się równie często w branży dekoracji wnętrz i chętnie wykorzystywane są na tkaninach, obrazach, tapetach czy innych akcesoriach dekoracyjnych. W kolekcji bimago dostępne są także malowanki po numerach Afryka, które są inspirowane Afryką i pozwolą stworzyć własny obraz na płótnie! Dzikie zwierzęta czy malownicze krajobrazy - jaki motyw wybierzesz dla siebie?

Zestawy do malowania po numerach Afryka

Interesujesz się sztuką i pragniesz poczuć się jak prawdziwi malarze? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Zestawy malowania po numerach Afryka to świetna propozycja dla wszystkich zestresowanych i niespokojnych. Precyzyjne wypełnianie pól według oznaczonych kolorów wymaga dużej ilości cierpliwości i skupienia, co przekłada się na oderwanie się od codziennych problemów i wprowadza w stan relaksu oraz harmonii. Odpowiednio dobrany poziom trudności sprawia, że jest to zajęcie dla każdego. Zestawy do malowania po numerach będą stanowić świetny prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tak twórcze zajęcie będzie rozwijać kreatywne myślenie, a także przyczyni się do poznania bogatej gamy kolorystycznej. Nie musisz martwić się o poziom zdolności artystycznych, bo tutaj nie będzie stanowić to żadnego problemu.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy do malowania po numerach z afrykańskimi motywami

Ciepły, przyjemny wiatr i piękne, imponujące zwierzęta to pierwsze skojarzenie, jakie pojawia się na myśl o Afryce. Poczuj się jak na prawdziwej wyprawie i razem z malowanką po numerach przenieś się do afrykańskiej wioski lub na słoneczną sawannę. Własnoręcznie wykonane malunki będą stanowiły oryginalną i wyjątkową dekorację, którą można zawiesić w mieszkaniu. Taki obrazek można powiesić w zacisznej sypialni lub kuchni, jednak najlepiej się pochwalić swoją pracą i wyeksponować ją w salonie, przedpokoju lub w gabinecie. Kolorowe i radosne afrykańskie motywy ożywią przestrzeń, a także nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru. Malowanie po numerach inspirowane afrykańską przygodą warto wyeksponować na gładkiej ścianie, pomalowanej na jeden kolor np. szary, biały, zielony lub niebieski. Jeśli tylko jest taka możliwość to ciekawym pomysłem będzie stworzenie kompozycji składającej się z kilku malunków powieszonych koło siebie.