inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach Anioły i obrazy do malowania religijne

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Malowanie po numerach religijne

Malowanie po numerach z motywem religijnym to jeden ze sposobów na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Tworzenie obrazów nigdy nie było tak proste i przyjemne. Taka technika z pewnością zachwyci osoby zainteresowane sztuką, które nie czują się na siłach, aby stworzyć własny obraz od przysłowiowego zera, a zawsze tego chciały. Malowanie po numerach religijne to także doskonała rozrywka dla najmłodszych. Dbanie o jak najdokładniejsze wypełnienie wyznaczonych pól uczy z pewnością pokory i cierpliwości, a także doskonale wypełnia wolny czas, dając rozrywkę na wiele długich godzin. Dodatkowym plusem malowania po numerach z motywem religijnym jest możliwość zawieszenia stworzonego przez nas dzieła w salonie lub w sypialni, co umożliwi nam zachwycanie się namalowanym płótnem każdego dnia.

Czytaj więcej Zwiń opis

Malowanki po numerach z aniołami - prezenty na komunię i inne okazje

Malowanie po numerach religijne jest świetnym pomysłem na prezent dla szczególnie uduchowionych osób. Wśród takich motywów zdecydowanie wyróżnia się malowanie po numerach z aniołami. Te postaci postrzegane są jako duchowi przyjaciele oraz jako opiekunowie. Uważa się, że anioły zapewniają bezpieczeństwo, a także są w stanie przynieść spokój i ukojenie w najtrudniejszych momentach życia. Stąd malowanie po numerach z aniołem są dobrym pomysłem na prezent komunijny, ważną rocznicę czy na urodziny bliskiej osoby. Można podarować gotowy już obraz lub zestaw, który to umożliwi. Obraz z wizerunkiem anioła z pewnością będzie pamiątką na długie lata.
Aby jak najbardziej uprościć cały proces tworzenia obrazów, zestaw do malowania po numerach zawiera pusty obraz z polami do wypełnienia, farby akrylowe we wszystkich niezbędnych kolorach, a także pędzle o różnej grubości, dzięki którym precyzyjnie wypełnimy wszystkie pola.