inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-15% na malowanie po numerach Oferta ważna do 05.12.2023

Malowanie po numerach Anioły i obrazy do malowania religijne

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Maluj i módl się. Te proste słowa oddają sens tego rodzaju sztuki. W bimago staramy się dostarczać obrazy o różnych stylach i motywach, a obrazy inspirowane duchowością również znajdują się w naszej kolekcji. Ciesz się pokojem, miłością i harmonią duszy. Pogłębiaj swoją duchowość, oddając się tworzeniu. Dzieło, które wykonasz, będzie pamiątką z Twojej wewnętrznej podróży! Malowanie po numerach Anioły poprawia koncentrację, uspokaja i kształci umiejętności motoryczne. W tym przypadku malowanie na płótnie ma dodatkowy, duchowy aspekt!

Malowanie po numerach religijne

Malowanie po numerach z motywem religijnym to jeden ze sposobów na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Tworzenie obrazów nigdy nie było tak proste i przyjemne. Taka technika z pewnością zachwyci osoby zainteresowane sztuką, które nie czują się na siłach, aby stworzyć własny obraz od przysłowiowego zera, a zawsze tego chciały. Malowanie po numerach religijne to także doskonała rozrywka dla najmłodszych. Dbanie o jak najdokładniejsze wypełnienie wyznaczonych pól uczy z pewnością pokory i cierpliwości, a także doskonale wypełnia wolny czas, dając rozrywkę na wiele długich godzin. Dodatkowym plusem malowania po numerach z motywem religijnym jest możliwość zawieszenia stworzonego przez nas dzieła w salonie lub w sypialni, co umożliwi nam zachwycanie się namalowanym płótnem każdego dnia.


 

Malowanki po numerach z aniołami - prezenty na komunię i inne okazje

Malowanie po numerach religijne jest świetnym pomysłem na prezent dla szczególnie uduchowionych osób. Wśród takich motywów zdecydowanie wyróżnia się malowanie po numerach z aniołami. Te postaci postrzegane są jako duchowi przyjaciele oraz jako opiekunowie. Uważa się, że anioły zapewniają bezpieczeństwo, a także są w stanie przynieść spokój i ukojenie w najtrudniejszych momentach życia. Stąd malowanie po numerach z aniołem są dobrym pomysłem na prezent komunijny, ważną rocznicę czy na urodziny bliskiej osoby. Można podarować gotowy już obraz lub zestaw, który to umożliwi. Obraz z wizerunkiem anioła z pewnością będzie pamiątką na długie lata.
Aby jak najbardziej uprościć cały proces tworzenia obrazów, zestaw do malowania po numerach zawiera pusty obraz z polami do wypełnienia, farby akrylowe we wszystkich niezbędnych kolorach, a także pędzle o różnej grubości, dzięki którym precyzyjnie wypełnimy wszystkie pola.

Malowanie po numerach aniołek

Kategoria malowanie po numerach obrazy religijne wciąż zyskuje na popularności. Tworzenie tego typu dzieł jest nie tylko skutecznym sposobem na wyciszenie się, ale również na modlitwę. Malując odpowiednie pola, można rozmyślać o swoich życiu, także tym duchowym, a ponadto podziękować za kolejny dzień. Malowanie po numerach aniołek to jedna z tych propozycji, które cieszą się największym zainteresowaniem Klientów. Pozwala na uzyskanie pięknej dekoracji na ścianę, która szczególnie dobrze sprawdzi się w pokoju pociechy. Dziecko otrzyma dzięki temu własnego anioła stróża, który codziennie będzie otaczał je opieką. Nasze zestawy są na tyle eleganckie, że przypadną do gustu nie tylko osobom wierzącym. Malowanie po numerach anioły to dobry wybór dla każdego.

Malowanie po numerach obrazy religijne

Produkty, które znajdziesz w kolekcji malowanie po numerach aniołek, pozwolą Ci na połączenie miłości do sztuki z zainteresowaniami związanymi ze sferą duchową. Tworzenie takich dzieł zachęci Cię do dalszego przestrzegania Przykazań, a także do czynienia dobra. Jednak warto podkreślić, że malowanie po numerach anioły spodoba się nawet osobom niewierzącym. Wynika to głównie z tego, że w kolekcji bimago znajdują się piękne, niepowtarzalne motywy. Dzięki naszym propozycjom możliwe jest samodzielne stworzenie efektownej dekoracji na ścianę. Mimo że niezbędne jest tu podążanie za numerami, każdy może nadać swojemu obrazowi indywidualnego charakteru. Wyzwól swoją kreatywność i stwórz wyjątkowe dzieło sztuki, które każdego dnia będzie wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. Nie musisz się obawiać, że gotowy rezultat nie spełni Twoich oczekiwań. Z pewnością uda Ci się stworzyć unikalny obraz – dostępna w zestawie instrukcja rozwieje wszystkie wątpliwości i przeprowadzi przez cały proces twórczy.