-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Obraz do malowania po numerach Pies i słoneczniki

Produkt dostępny
Nr 107524 Autor: Pablo
Rozmiar: <%= dimensions.w %> x <%= dimensions.h %> cm
Części: 1
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT
  • 129,00 zł
  • <%- discountprice %>

Czas dostawy

Malowanki
4 dni robocze

Koszty wysyłki

Nasze artykuły wysyłamy do różnych krajów europejskich za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier GLS.

Malowanie po numerach

Podziel się pasją

Instrukcja malowania

1. Przygotuj stanowisko pracy: zabezpiecz papierem stół, rozłóż farby i pędzle, przygotuj kubek z wodą oraz papierowy ręcznik do wycierania pędzli. Możesz także włożyć odzież ochronną, np. lateksowe rękawiczki lub fartuch.

2. Pracę możesz zacząć od dowolnego koloru, np. od tego, który najbardziej Ci się podoba. Wybierz kolor, od którego chcesz zacząć, zapamiętaj numer umieszczony na wieczku i ostrożnie otwórz pojemniczek z farbą.

3. Weź do ręki pędzel, znajdź pole z numerem farby, którą wybrałeś i rozpocznij malowanie. Znajdź i kolejno wypełnij wszystkie pola oznaczone numerem wybranego koloru. Jeżeli po zamalowaniu pola wciąż widoczne będą liczby lub kontury, nałóż grubszą warstwę farby.

4. NASZA RADA: aby uniknąć pomyłek i ograniczyć ilość zużytej farby, używaj jednocześnie tylko jednego, wybranego koloru. Po zamalowaniu wszystkich pól zamknij pojemniczek i wybierz następny kolor.

5. Pamiętaj, aby przed zmianą koloru dobrze wypłukać pędzel w wodzie i wytrzeć go ręcznikiem papierowym. Aby zapobiec szybkiemu wyschnięciu farbek, pamiętaj o zamykaniu pojemniczków zaraz po użyciu.

6. Na koniec zamaluj boczne krawędzie obrazu. Po wyschnięciu farb Twoje dzieło jest gotowe do powieszenia na ścianie!

Malowanka po numerach z motywem psa ucieszy nie tylko miłośników czworonogów, to również doskonała rozrywka dla lubiących prace manualne i ćwiczących stale własną pomysłowość.

Obraz do malowania po numerach z psem ozdobi korytarz i wyczaruje uśmiech na twarzy każdego gościa. Uroczy piesek z zabawnie oklapniętymi uszkami przywita Cię radosnym "Welcome” już od progu domu. Nie dość, że beagle na swoich krótkich łapkach i z uroczym pyszczkiem wzbudza tylko pozytywne emocje, to dodatkowego blasku dodają obrazowi złociste słoneczniki. Malowanie po numerach pies nawiązuje do klasycznych akwarelowych ilustracji w książkach dla dzieci, a przekaz jest prosty – i Ty możesz zostać dziś artystą!