Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-15% na malowanki Promocja ważna do 24.09.2020 Zobacz

Zestaw kreatywny dla dzieci Zwierzęta - lew i żyrafa

Produkt dostępny
Nr 107280 Autor: Koga
Rozmiar: <%= dimensions.w %> x <%= dimensions.h %> cm
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT
  • 84,12 zł
  • <%- discountprice %>
więcej Tagi: #zwierzęta, #dla dzieci, #serca, #gwiazdy, #żyrafy, #lwy, zwiń

Czas dostawy

Malowanki
4 dni robocze

Koszty wysyłki

Nasze artykuły wysyłamy do różnych krajów europejskich za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier GLS.

Malowanie po numerach dla dzieci

Podaruj radość

Instrukcja malowania

1. Przygotuj stanowisko pracy: zabezpiecz papierem stół, rozłóż farby i pędzle, przygotuj kubek z wodą oraz papierowy ręcznik do wycierania pędzli. Możesz także włożyć odzież ochronną, np. lateksowe rękawiczki lub fartuch.

2. Pracę możesz zacząć od dowolnego koloru, np. od tego, który najbardziej Ci się podoba. Wybierz kolor, od którego chcesz zacząć, zapamiętaj numer umieszczony na wieczku i ostrożnie otwórz pojemniczek z farbą.

3. Weź do ręki pędzel, znajdź pole z numerem farby, którą wybrałeś i rozpocznij malowanie. Znajdź i kolejno wypełnij wszystkie pola oznaczone numerem wybranego koloru. Jeżeli po zamalowaniu pola wciąż widoczne będą liczby lub kontury, nałóż grubszą warstwę farby.

4. NASZA RADA: aby uniknąć pomyłek i ograniczyć ilość zużytej farby, używaj jednocześnie tylko jednego, wybranego koloru. Po zamalowaniu wszystkich pól zamknij pojemniczek i wybierz następny kolor.

5. Pamiętaj, aby przed zmianą koloru dobrze wypłukać pędzel w wodzie i wytrzeć go ręcznikiem papierowym. Aby zapobiec szybkiemu wyschnięciu farbek, pamiętaj o zamykaniu pojemniczków zaraz po użyciu.

6. Na koniec zamaluj boczne krawędzie obrazu. Po wyschnięciu farb Twoje dzieło jest gotowe do powieszenia na ścianie!

Obraz do malowania po numerach ze zwierzętami to dwuczęściowy obraz, idealny prezent dla dziecka, któremu już znudziły się kolorowanki. To na nim bajkowo łagodny lew żyje w dobrej komitywie z beztroską żyrafą.

Malowanka po numerach z motywem zwierząt zajmie dużo czasu wolnego małej pociechy, a jej rodzicom pozwoli odetchnąć na dłuższą chwilę. Mały artysta będzie po wszystkim mógł zawiesić dzieło w swoim pokoiku i dumnie prezentować wszystkim efekt własnej pracy. Malowanie po numerach zwierzęta uczy maluchy cierpliwości, jest też dostosowane do ich wieku – duże kształty ułatwiają ćwiczenie w niewychodzeniu za linię, a pogodna kolorystyka zaprasza kilkulatków do wyśmienitej malarskiej zabawy.