Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na parawany, obrazy i fototapety Promocja ważna do 27.10.2020 Zobacz

Naklejki Abstrakcje na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 33

Zobacz możliwości naklejek dekoracyjnych Abstrakcje

Naklejki ścienne Abstrakcje to jedna z wielu kolekcji w bimago. Nieszablonowy motyw wykorzystany w zachwycającej naklejce ściennej zyskał ogromną popularność wśród naszych klientów. Dzięki wspaniałym wzorom i dużemu wyborowi odcieni, naklejki ścienne Abstrakcje mają ogromne możliwości aranżacyjne. Aranżacja sypialni, salonu lub kuchni naklejkami dekoracyjnymi Abstrakcje pozwoli nam uzyskać wspaniałe rezultaty. Naklejki Abstrakcje pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego wnętrza. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki Abstrakcje zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy przez naszych designerów. Bogaty wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że z pewnością znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Abstrakcje, jak i innych produktów – obrazów, fototapet lub tapet w sklepie bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na aranżację wnętrza z naklejkami na ścianę Abstrakcje

Naklejki Abstrakcje mają duży potencjał, ponieważ mogą być nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą drzwi, mebli lub lustra. W bimago znajdziesz liczne inspiracje na to, jak naklejki Abstrakcje mogą urozmaicić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek na ścianę Abstrakcje jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Abstrakcje ciekawie będzie wyglądać na przykład nad biurkiem lub obok fotela. Z kolei naklejki Abstrakcje w nieco mniejszych rozmiarach mogą udekorować meble lub drzwi. W ten sposób kolorowa naklejka z kolekcji Abstrakcje sprawi, że zwykła szafa zmieni się w oryginalny mebel. Z naklejek Abstrakcje można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kilka naklejek Abstrakcje w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli pochwalić się oryginalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek dekoracyjnych Abstrakcje udowadnia, że pomysłów na nie jest naprawdę sporo.

Nowe wzory naklejek Abstrakcje – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki na ścianę Abstrakcje cieszą się sporym powodzeniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle poszerzać kolekcję Abstrakcje o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek na ścianę Abstrakcje była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek ściennych Abstrakcje staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek Abstrakcje cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dopasować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się nowe wzory zarówno z kolekcji Abstrakcje, jak i innych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do naszego fanpage możemy mieć pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Abstrakcje. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami Abstrakcje oraz innymi kolekcjami w sklepie bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie niezwykły efekt z naklejkami dekoracyjnymi Abstrakcje

Naklejki dekoracyjne Abstrakcje są bardzo proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki ścienne Abstrakcje są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu wzór Naklejki na ścianę będzie cieszył nasze oko przez długie lata. Naklejki Abstrakcje są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je przecierać wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy ze wzorów w kolekcji Abstrakcje dostępny jest w kilkunastu odcieniach i dwóch rodzajach folii (metalicznej i przezroczystej). Przed wyborem jednej z naklejek Abstrakcje warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki na ścianę Abstrakcje są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiemu wyborowi naklejek ściennych Abstrakcje oraz dodatkowym opcjom, znalezienie idealnej dekoracji do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.