-25% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 06.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Naklejki Abstrakcje na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 33

Naklejka ścienna Sople

Naklejka "Sople"

Cena od: 28,80 zł
Naklejka ścienna Kawa

Naklejka "Kawa"

Cena od: 18,56 zł
Naklejka na ścianę Bąbelki

Naklejka "Bąbelki"

Cena od: 22,88 zł
Naklejka ścienna Farba

Naklejka "Farba"

Cena od: 26,56 zł
Naklejka na ścianę Oko

Naklejka "Oko"

Cena od: 22,48 zł
Naklejka na ścianę Koło

Naklejka "Koło"

Cena od: 17,28 zł
Naklejka ścienna Serce

Naklejka "Serce"

Cena od: 23,24 zł
Naklejka ścienna Motyw kwiatowy

Naklejka "Motyw kwiatowy"

Cena od: 26,48 zł
Naklejka ścienna Gwiazdy

Naklejka "Gwiazdy"

Cena od: 23,60 zł
Naklejka na ścianę Grzyby

Naklejka "Grzyby"

Cena od: 25,48 zł
Naklejka na ścianę Motyw kwiatowy

Naklejka "Motyw kwiatowy"

Cena od: 28,12 zł
Naklejka ścienna Śnieg

Naklejka "Śnieg"

Cena od: 17,28 zł
Naklejka ścienna Motyw kwiatowy

Naklejka "Motyw kwiatowy"

Cena od: 17,28 zł

Zobacz możliwości naklejek ściennych Abstrakcje

Naklejki ścienne Abstrakcje to jedna z bardziej interesujących kolekcji w bimago. Niezwykły motyw wykorzystany w urokliwej naklejce ściennej zyskał dużą popularność wśród naszych klientów. Dzięki atrakcyjnym wzorom i szerokiemu wyborowi kolorów, naklejki dekoracyjne Abstrakcje mają duże możliwości aranżacyjne. Dekoracja kuchni, salonu lub sypialni naklejkami dekoracyjnymi Abstrakcje pozwoli nam uzyskać wspaniałe rezultaty. Naklejki dekoracyjne Abstrakcje pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego wnętrza. Oryginalna dekoracja jaką są naklejki ścienne Abstrakcje zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy przez naszych designerów. Ogromny wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że z pewnością znajdziesz oryginalną dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Abstrakcje, jak i innych produktów – fototapet, tapet lub obrazów w sklepie bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Inspiracje na aranżację wnętrza z naklejkami ściennymi Abstrakcje

Naklejki Abstrakcje kryją w sobie ogromne możliwości aranżacyjne, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą lustra, mebli lub drzwi. W bimago znajdziesz liczne inspiracje na to, jak naklejki ścienne Abstrakcje mogą zmienić wygląd wnętrza. Pomysłem na zastosowanie naklejek na ścianę Abstrakcje jest przyklejenie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Abstrakcje może ciekawie wyglądać na przykład nad kominkiem. Z kolei naklejki Abstrakcje w mniejszym formacie mogą udekorować meble lub drzwi. W ten sposób naklejka z kolekcji Abstrakcje sprawi, że zwykła szafa zmieni się w oryginalny mebel. Z naklejek Abstrakcje można stworzyć własne kompozycje. Kilka naklejek Abstrakcje można ze sobą połączyć i dzięki temu będziemy mogli cieszyć się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Abstrakcje pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe szablony naklejek Abstrakcje – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki ścienne Abstrakcje cieszą się sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Dlatego staramy się ciągle poszerzać kolekcję Abstrakcje o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek dekoracyjnych Abstrakcje była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek ściennych Abstrakcje można znaleźć wzory w różnym stylu. Dzięki temu kolekcja naklejek Abstrakcje cechuje się różnorodnymi wzorami i z powodzeniem można ją dopasować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się nowe wzory zarówno z kolekcji Abstrakcje, jak i innych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do fanpage bimago mamy pewność, że nie ominą nas żadne nowości w kolekcji Abstrakcje . Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami na ścianę Abstrakcje oraz innymi kolekcjami w sklepie bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie wspaniały efekt z naklejkami na ścianę Abstrakcje

Naklejki dekoracyjne Abstrakcje są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki Abstrakcje są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw Naklejki na ścianę będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki Abstrakcje są wydrukowane na wodoodpornej folii, dlatego można je czyścić wilgotną gąbką. Warto również wspomnieć, że każdy ze wzorów w kolekcji Abstrakcje dostępny jest w kilkunastu odcieniach i dwóch rodzajach folii (metalicznej i przezroczystej). Przed wyborem jednej z naklejek Abstrakcje warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki dekoracyjne Abstrakcje są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodności naklejek ściennych Abstrakcje oraz dodatkowym opcjom, znalezienie idealnej dekoracji do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.