-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
  • <%= message %>

Naklejki Dekoracja domu na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 33

Naklejka ścienna Nuty

Naklejka "Nuty"

Cena od: 33,88 zł
Naklejka na ścianę Anioł

Naklejka "Anioł"

Cena od: 19,00 zł
Naklejka ścienna Drink

Naklejka "Drink"

Cena od: 17,28 zł
Naklejka ścienna Piwo

Naklejka "Piwo"

Cena od: 24,00 zł
Naklejka na ścianę Papryka chili

Naklejka "Papryka chili"

Cena od: 30,12 zł
Naklejka ścienna Słońce

Naklejka "Słońce"

Cena od: 17,28 zł
Naklejka ścienna Nuty

Naklejka "Nuty"

Cena od: 24,20 zł
Naklejka na ścianę Nuty

Naklejka "Nuty"

Cena od: 29,44 zł
Naklejka ścienna Banan

Naklejka kolorowa "Banan"

Cena od: 18,00 zł
Naklejka na ścianę Sushi

Naklejka kolorowa "Sushi"

Cena od: 18,00 zł
Naklejka ścienna Food

Naklejka kolorowa "Food"

Cena od: 21,60 zł
Naklejka ścienna Nuty

Naklejka "Nuty"

Cena od: 28,80 zł
Naklejka ścienna Jabłko

Naklejka "Jabłko"

Cena od: 96,64 zł
Naklejka na ścianę Łapacz snów

Naklejka "Łapacz snów"

Cena od: 23,76 zł
Naklejka na ścianę Wieszak

Naklejka "Wieszak"

Cena od: 80,32 zł

Przekonaj się do naklejek dekoracyjnych Dekoracja domu

Naklejki ścienne Dekoracja domu to jedna z kilku kolekcji w sklepie bimago. Niezwykły motyw wykorzystany w urzekającej naklejce ściennej jest niezwykle popularny wśród naszych klientów. Dzięki wspaniałym wzorom i dużemu wyborowi kolorów, naklejki dekoracyjne Dekoracja domu mają spore możliwości aranżacyjne. Ozdobienie kuchni, jadalni lub gabinetu naklejkami dekoracyjnymi Dekoracja domu pozwoli nam otrzymać niezwykły efekt. Naklejki dekoracyjne Dekoracja domu pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki na ścianę Dekoracja domu zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy przez naszych designerów. Bogaty wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że na pewno znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Dekoracja domu, jak i innych produktów – obrazów, fototapet lub tapet w sklepie bimago.

Inspiracje na dekoracje wnętrza z naklejkami na ścianę Dekoracja domu

Naklejki Dekoracja domu kryją w sobie ogromne możliwości aranżacyjne, ponieważ mogą być nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą drzwi, mebli lub lustra. W sklepie bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki ścienne Dekoracja domu mogą wzbogacić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek ściennych Dekoracja domu jest przyklejenie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Dekoracja domu może ciekawie wyglądać na przykład nad biurkiem lub obok fotela. Z kolei naklejki Dekoracja domu w nieco mniejszych rozmiarach mogą ozdobić meble lub drzwi. W ten sposób naklejka z kolekcji Dekoracja domu sprawi, że zwyczajny mebel zyska na wyglądzie. Z naklejek ściennych Dekoracja domu można stworzyć własne kompozycje. Kilka naklejek Dekoracja domu w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli cieszyć się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Dekoracja domu udowadnia, że pomysłów na nie jest naprawdę sporo.

Nowe szablony naklejek Dekoracja domu – zobacz nowości w bimago

Naklejki na ścianę Dekoracja domu cieszą się sporym powodzeniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle poszerzać kolekcję Dekoracja domu o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek na ścianę Dekoracja domu była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek Dekoracja domu można znaleźć wzory w różnym stylu. Dzięki temu kolekcja naklejek na ścianę Dekoracja domu cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dopasować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się najnowsze wzory zarówno z kolekcji Dekoracja domu, jak i pozostałych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do fanpage bimago mamy pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Dekoracja domu. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami ściennymi Dekoracja domu oraz innymi dekoracjami w sklepie bimago.

Prosty montaż i jednocześnie wspaniały efekt z naklejkami ściennymi Dekoracja domu

Naklejki na ścianę Dekoracja domu są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, wszystkie naklejki dekoracyjne Dekoracja domu są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw [category-parents-name] będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki dekoracyjne Dekoracja domu są wydrukowane na wodoodpornej folii, dlatego można je przecierać wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy wzór w kolekcji Dekoracja domu dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (metalicznej i przezroczystej). Przed wyborem jednej z naklejek Dekoracja domu warto zaplanować jaki wymiar dekoracji potrzebujemy. Naklejki Dekoracja domu są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodności naklejek Dekoracja domu oraz dodatkowym opcjom, znalezienie ciekawych dodatków dekoracyjnych do mieszkania w sklepie bimago będzie proste.