-27% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 13.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Naklejki Do sypialni na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 3

Naklejka na ścianę Anioł

Naklejka "Anioł"

Cena od: 19,00 zł
Naklejka ścienna Słońce

Naklejka "Słońce"

Cena od: 17,28 zł
Naklejka na ścianę Łapacz snów

Naklejka "Łapacz snów"

Cena od: 23,76 zł

Zobacz możliwości naklejek dekoracyjnych Do sypialni

Naklejki ścienne Do sypialni to jedna z ciekawszych kolekcji w bimago. Oryginalny motyw wykorzystany w urokliwej naklejce na ścianę zyskał dużą popularność wśród naszych klientów. Dzięki ciekawym wzorom i szerokiemu wyborowi odcieni, naklejki dekoracyjne Do sypialni mają spore możliwości aranżacyjne. Dekoracja kuchni, jadalni lub gabinetu naklejkami dekoracyjnymi Do sypialni pozwoli nam otrzymać wspaniały efekt. Naklejki dekoracyjne Do sypialni pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego wnętrza. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki na ścianę Do sypialni zostały przygotowane w oparciu o aktualne trendy przez designerów bimago. Szeroki wybór produktów Dekoracja domu sprawi, że z pewnością znajdziesz wymarzoną dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Do sypialni, jak i innych produktów – fototapet, tapet lub obrazów w sklepie bimago.

Inspiracje na dekoracje wnętrza z naklejkami ściennymi Do sypialni

Naklejki Do sypialni kryją w sobie duże możliwości aranżacyjne, ponieważ mogą być nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą drzwi, mebli lub lustra. W bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki dekoracyjne Do sypialni mogą urozmaicić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek na ścianę Do sypialni jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Do sypialni ciekawie będzie wyglądać również nad biurkiem lub obok fotela. Z kolei naklejki Do sypialni w mniejszym formacie mogą udekorować meble lub drzwi. W ten sposób naklejka z kolekcji Do sypialni sprawi, że zwykła szafa zmieni się w oryginalny mebel. Z naklejek Do sypialni można stworzyć własne kompozycje. Kilka naklejek Do sypialni w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli cieszyć się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek dekoracyjnych Do sypialni pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe naklejki Do sypialni – zobacz nowości w bimago

Naklejki ścienne Do sypialni cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle wzbogacać kolekcję Do sypialni o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą aktualne trendy, by kolekcja naklejek dekoracyjnych Do sypialni była zarówno modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek na ścianę Do sypialni można znaleźć wzory w różnym stylu. Dzięki temu kolekcja naklejek Do sypialni cechuje się różnorodnymi wzorami i z powodzeniem można ją dostosować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się najnowsze wzory zarówno z kolekcji Do sypialni, jak i pozostałych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do fanpage bimago mamy pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Do sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami ściennymi Do sypialni oraz innymi dekoracjami w sklepie bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie wspaniały efekt z naklejkami ściennymi Do sypialni

Naklejki na ścianę Do sypialni są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki ścienne Do sypialni są produkowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu wzór [category-parents-name] będzie cieszył nasze oko przez długie lata. Naklejki na ścianę Do sypialni są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je czyścić wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy z produktów w kolekcji Do sypialni dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Do sypialni warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki Do sypialni są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodności naklejek na ścianę Do sypialni oraz dodatkowym opcjom, znalezienie ciekawych dodatków dekoracyjnych do mieszkania w sklepie bimago będzie proste.