Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Naklejki Ludzie i sylwetki na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 20

Naklejka na ścianę Usta

Naklejka "Usta"

Cena od: 23,60 zł
Naklejka na ścianę Grupa ludzi

Naklejka "Grupa ludzi"

Cena od: 17,28 zł
Naklejka na ścianę Taniec

Naklejka "Taniec"

Cena od: 19,44 zł
Naklejka na ścianę Radość

Naklejka "Radość"

Cena od: 33,48 zł
Naklejka ścienna Twarz

Naklejka "Twarz"

Cena od: 65,28 zł
Naklejka na ścianę Kobieta

Naklejka "Kobieta"

Cena od: 36,80 zł
Naklejka na ścianę Sylwetka

Naklejka "Sylwetka"

Cena od: 24,20 zł
Naklejka na ścianę DJ : muzyka

Naklejka "DJ : muzyka"

Cena od: 25,92 zł
Naklejka na ścianę Taniec

Naklejka "Taniec"

Cena od: 21,08 zł
Naklejka na ścianę Postacie

Naklejka "Postacie"

Cena od: 24,60 zł
Naklejka na ścianę Kobieta

Naklejka "Kobieta"

Cena od: 21,76 zł
Naklejka na ścianę Egipt i maska

Naklejka "Egipt i maska"

Cena od: 28,12 zł
Naklejka ścienna Nuty

Naklejka "Nuty"

Cena od: 24,44 zł
Naklejka ścienna Maski

Naklejka "Maski"

Cena od: 25,40 zł

Zobacz możliwości naklejek na ścianę Ludzie i sylwetki

Naklejki ścienne Ludzie i sylwetki to jedna z wielu kolekcji w galerii bimago. Nieszablonowy motyw wykorzystany w urokliwej naklejce ściennej jest niezwykle popularny wśród naszych klientów. Dzięki ciekawym wzorom i szerokiemu wyborowi odcieni, naklejki na ścianę Ludzie i sylwetki mają duże możliwości aranżacyjne. Dekoracja sypialni, salonu lub kuchni naklejkami dekoracyjnymi Ludzie i sylwetki pozwoli nam otrzymać wspaniały efekt. Naklejki Ludzie i sylwetki pozwolą nam wzbogacić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Oryginalna dekoracja jaką są naklejki Ludzie i sylwetki zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy przez designerów bimago. Szeroki wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że z pewnością znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Ludzie i sylwetki, jak i innych produktów – fototapet, tapet lub obrazów w sklepie bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na aranżację wnętrza z naklejkami na ścianę Ludzie i sylwetki

Naklejki Ludzie i sylwetki mają duże możliwości aranżacyjne, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą lustra, mebli lub drzwi. W galerii bimago znajdziesz liczne inspiracje na to, jak naklejki ścienne Ludzie i sylwetki mogą zmienić wygląd wnętrza. Pomysłem na zastosowanie naklejek ściennych Ludzie i sylwetki jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Ludzie i sylwetki może ciekawie wyglądać również nad kominkiem. Z kolei naklejki Ludzie i sylwetki w nieco mniejszych rozmiarach mogą ozdobić meble lub drzwi. Kolorowa naklejka z kolekcji Ludzie i sylwetki sprawi, że zwyczajny mebel zyska na wyglądzie. Z naklejek Ludzie i sylwetki można stworzyć własne kompozycje. Kilka naklejek Ludzie i sylwetki można ze sobą połączyć i dzięki temu będziemy mogli pochwalić się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Ludzie i sylwetki udowadnia, że pomysłów na nie jest naprawdę sporo.

Nowe szablony naklejek Ludzie i sylwetki – zobacz nowości w bimago

Naklejki dekoracyjne Ludzie i sylwetki cieszą się sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Dlatego staramy się ciągle rozszerzać kolekcję Ludzie i sylwetki o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek na ścianę Ludzie i sylwetki była zarówno modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek ściennych Ludzie i sylwetki można znaleźć wzory w różnym stylu. Dzięki temu kolekcja naklejek Ludzie i sylwetki cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dostosować do różnych aranżacji wnętrza. W kategorii Nowości pojawiają się nowe wzory zarówno z kolekcji Ludzie i sylwetki, jak i innych kategorii. Zapisując się do newslettera lub naszego fanpage możemy mieć pewność, że nie ominą nas żadne nowości w kolekcji Ludzie i sylwetki . Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami Ludzie i sylwetki oraz innymi kolekcjami w sklepie bimago.

Prosty montaż i jednocześnie niezwykły efekt z naklejkami ściennymi Ludzie i sylwetki

Naklejki na ścianę Ludzie i sylwetki są bardzo proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do ściany lub mebli nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki ścienne Ludzie i sylwetki są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw Naklejki na ścianę będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki na ścianę Ludzie i sylwetki są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je czyścić wilgotną gąbką. Warto również wspomnieć, że każdy z produktów w kolekcji Ludzie i sylwetki dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Ludzie i sylwetki warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki dekoracyjne Ludzie i sylwetki są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodności naklejek ściennych Ludzie i sylwetki oraz dodatkowym opcjom, znalezienie ciekawych dodatków dekoracyjnych do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.