Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na parawany, obrazy i fototapety Promocja ważna do 27.10.2020 Zobacz

Napisy na ścianę - oryginalna kolekcja naklejek

Liczba produktów w kategorii: 91

  1. 1
  2. 2
Naklejka na ścianę Login
od
24,32 zł
Naklejka Login
Naklejka ścienna Salve!
od
33,48 zł
Naklejka Salve!
Naklejka ścienna Home
od
35,16 zł
Naklejka Home
Naklejka na ścianę OOPS...
od
21,60 zł
Naklejka OOPS...
Naklejka ścienna CHILLEN
od
38,68 zł
Naklejka CHILLEN
  1. 1
  2. 2

Napisy na ścianę - kolekcja niesamowitych naklejek dekoracyjnych

Napisy na ścianę to nieszablonowy pomysł na aranżację pomieszczenia. W kolekcji bimago można znaleźć naklejki na ścianę z ponad 300 napisami. Znajdziecie tutaj ogromny wybór nie tylko pod kątem tematyki i typografii tekstów, ale również języka (nasz sklep oferuje naklejki w siedmiu językach). Ponadto, każdy z napisów można modyfikować według swoich potrzeb - możliwy jest wybór jednego z 16 kolorów, pięciu rozmiarów oraz folii metalicznej lub matowej. Dzięki temu naklejkę z napisem na ścianę można idealnie dopasować do typu i stylu danego wnętrza. W naszej galerii wszystkie naklejki są nadrukowane na samoprzylepnej folii a ich montaż jest niezwykle prosty. Naklejki na ścianę napisy to oryginalna kolekcja, która jest zaprojektowana przez naszych designerów. Każdy z cytatów i podpisów zyskał indywidualny charakter dzięki artystycznej oprawie. Dzięki temu naklejka na ścianę z napisem może stać się niezwykłą ozdobą salonu, sypialni lub kuchni. Zobacz oryginalne napisy na ścianę w formie kolorowych naklejek dekoracyjnych i znajdź swój ulubiony cytat.

czytaj więcej zwiń opis

Sentencje, zabawne powiedzenia i wiele innych napisów do wyboru

Kolekcja Naklejek Napisy na ścianę to dekoracje, które pasują do domowych pomieszczeń. Jeśli szukasz swojego ulubionego cytatu, ciekawej sentencji lub zabawnego tekstu, to tutaj z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Na uwagę zasługują wzory, które dodadzą kolorytu i nowoczesnego wyglądu w pomieszczeniu. Osobom szukających napisów na ścianę do kuchni z pewnością do gustu przypadną produkty jak "Kitchen - the heart of the home", "Czas na kawę" czy "I cook with wine..". Miłośnicy muzyki będą mogli zaznaczyć swoją pasję dzięki podpisom "On-Off", "Keep calm and lister to the music", "Music is the universal language of mankind" i "Turn the music up". Naklejki z napisami "Home sweet home", "Enjoy every moment", "Happness is an inside job" oraz "Friends&Family over everything" dedykowane są dla osób, które kochają domowe zacisze i spokojne życie rodzinne. Wśród napisów nie zabrakło zabawnych podpisów jak na przykład "Be awesome!", "Don't grow up" czy "Wilkommen im Chaos", które doskonale spiszą się jako ozdoba pokoju młodzieżowego. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą kolekcją naklejek ściennych z napisami.

Napisy na ścianę do sypialni, kuchni, salonu i innych pomieszczeń

Naklejki na ścianę to najlepszy sposób na metamorfozę pomieszczenia. Drobna ozdoba ścienna potrafi z wnętrza uczynić nowoczesną i pełną kolorów przestrzeń. W kolekcji Naklejek Napisy Na Ścianę można znaleźć wzory dedykowane do każdego typu pomieszczeń. Napisy na ścianę do kuchni to oczywiście te związane z jedzeniem, kawą i pokazującą kuchnię jako serce domu. Z kolei naklejki na ścianę w sypialni to napisy nastrojowe, romantyczne i popularne cytaty o miłości. Ozdobami ściennymi z tej kolekcji można udekorować niemal każde pomieszczenie, napisy na ścianę to wzory dedykowane także do pokoju dziecka oraz nastolatka. Napisy na ścianę sprawdzą się w eleganckim salonie lub nowoczesnym lofcie. Bogaty wybór napisów, które zostały wzbogacone o oryginalny wzór, można dopasować do każdej aranżacji wnętrza. Wybór wzorów, kolorów i rozmiarów w galerii bimago sprawia, że kuchnia, przedpokój czy salon może zostać udekorowany oryginalną naklejką w formie napisu na ścianie.

Bogaty wybór napisów po polsku, angielsku oraz w innych językach

Napisy na ścianę jako naklejki w ostatnich czasach stały się niezwykle modne. Dzięki tym dekoracjom możemy ozdobić swoje ściany ulubionymi cytatami, romantyczną poezją lub zabawnym tekstem. W naszej kolekcji znajdziecie napisy we wszystkich tych rodzajach a w dodatku w kilku językach. Oczywiście najpopularniejsze są naklejki po polsku oraz napisy na ścianę po angielsku, jednak nie zapomnieliśmy o miłośnikach hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego. Napisy na ścianę w różnych językach to znakomita ozdoba nie tylko dla mieszkań ale również szkół, księgarni i innych miejsc, w których spędzają czas miłośnicy języków obcych. Kolekcja Napisów na ścianę to nie jedyne miejsce, w którym można znaleźć oryginalne sentencje. W kolekcji Cytaty można odszukać naklejki ścienne w najpopularniejszych językach. Ozdób swoje mieszkanie lub biuro swoim ulubionym językiem - dzięki naklejce z napisem będzie to możliwe.