-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
  • <%= message %>

Naklejki Angielskie na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 65

  1. 1
  2. 2
Naklejka na ścianę Login

Naklejka "Login"

Cena od: 24,32 zł
Naklejka na ścianę OOPS...

Naklejka "OOPS..."

Cena od: 21,60 zł
Naklejka na ścianę On - Off

Naklejka "On - Off"

Cena od: 22,88 zł
Naklejka na ścianę VIP LOUNGE

Naklejka "VIP LOUNGE"

Cena od: 25,76 zł
Naklejka na ścianę Chillout zone

Naklejka "Chillout zone"

Cena od: 30,12 zł
Naklejka na ścianę VIP Lounge

Naklejka "VIP Lounge"

Cena od: 21,08 zł
Naklejka na ścianę Carpe Diem

Naklejka "Carpe Diem"

Cena od: 29,80 zł
Naklejka ścienna Czas na kawę

Naklejka "Czas na kawę"

Cena od: 33,88 zł
Naklejka ścienna MR. & MRS.

Naklejka "MR. & MRS."

Cena od: 23,08 zł
Naklejka na ścianę Do it now...

Naklejka "Do it now..."

Cena od: 21,60 zł
Naklejka ścienna Live life...

Naklejka "Live life..."

Cena od: 24,20 zł
Naklejka na ścianę Good Night

Naklejka "Good Night"

Cena od: 33,12 zł
Naklejka na ścianę Sweet Dreams

Naklejka "Sweet Dreams"

Cena od: 41,16 zł
  1. 1
  2. 2

Przekonaj się do naklejek ściennych Angielskie

Naklejki ścienne Angielskie to jedna z wielu kolekcji w bimago. Oryginalny motyw wykorzystany w zachwycającej naklejce ściennej jest niezwykle popularny wśród naszych klientów. Dzięki atrakcyjnym wzorom i szerokiemu wyborowi odcieni, naklejki na ścianę Angielskie mają ogromne możliwości aranżacyjne. Dekoracja sypialni, salonu lub kuchni naklejkami na ścianę Angielskie pozwoli nam uzyskać wspaniałe rezultaty. Naklejki Angielskie pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Oryginalna dekoracja jaką są naklejki ścienne Angielskie zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy przez naszych designerów. Szeroki wybór produktów Napisy sprawi, że z pewnością znajdziesz oryginalną dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Angielskie, jak i innych produktów – obrazów, fototapet lub tapet w galerii bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na dekoracje wnętrza z naklejkami na ścianę Angielskie

Naklejki Angielskie kryją w sobie duży potencjał, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą lustra, mebli lub drzwi. W bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki Angielskie mogą wzbogacić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek ściennych Angielskie jest przyklejenie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Angielskie ciekawie będzie wyglądać również nad kominkiem. Z kolei naklejki Angielskie w nieco mniejszych rozmiarach mogą ozdobić meble lub drzwi. W ten sposób naklejka z kolekcji Angielskie sprawi, że zwykła szafa zmieni się w oryginalny mebel. Z naklejek dekoracyjnych Angielskie można stworzyć własne kompozycje. Kilka naklejek Angielskie w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli pochwalić się oryginalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Angielskie pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe szablony naklejek Angielskie – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki ścienne Angielskie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle poszerzać kolekcję Angielskie o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek dekoracyjnych Angielskie była zarówno modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek na ścianę Angielskie staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek na ścianę Angielskie cechuje się różnorodnymi wzorami i z powodzeniem można ją dostosować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się najnowsze wzory zarówno z kolekcji Angielskie, jak i innych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do naszego fanpage możemy mieć pewność, że nie ominą nas żadne nowości w kolekcji Angielskie . Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami ściennymi Angielskie oraz innymi dekoracjami w galerii bimago.

Prosty montaż i jednocześnie niezwykły efekt z naklejkami ściennymi Angielskie

Naklejki ścienne Angielskie są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, wszystkie naklejki Angielskie są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu wzór Napisy będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki Angielskie są wydrukowane na wodoodpornej folii, dlatego można je czyścić wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy z produktów w kolekcji Angielskie dostępny jest w kilkunastu odcieniach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Angielskie warto zaplanować jaki wymiar dekoracji potrzebujemy. Naklejki dekoracyjne Angielskie są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiemu wyborowi naklejek ściennych Angielskie oraz dodatkowym opcjom, znalezienie idealnej dekoracji do mieszkania w naszym sklepie będzie niezwykle proste.