-30% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 14.04.2020 ] Zobacz

Przekonaj się do naklejek ściennych Angielskie

Naklejki ścienne Angielskie to jedna z bardziej interesujących kolekcji w galerii bimago. Oryginalny motyw wykorzystany w urokliwej naklejce na ścianę jest niezwykle popularny wśród naszych klientów. Dzięki atrakcyjnym wzorom i szerokiemu wyborowi odcieni, naklejki ścienne Angielskie mają duże możliwości aranżacyjne. Aranżacja kuchni, salonu lub sypialni naklejkami na ścianę Angielskie pozwoli nam uzyskać wspaniałe rezultaty. Naklejki Angielskie pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki ścienne Angielskie zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy przez naszych designerów. Bogaty wybór produktów Napisy sprawi, że na pewno znajdziesz oryginalną dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Angielskie, jak i innych produktów – fototapet, tapet lub obrazów w sklepie bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na dekoracje wnętrza z naklejkami na ścianę Angielskie

Naklejki Angielskie mają duży potencjał, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą lustra, mebli lub drzwi. W galerii bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki Angielskie mogą wzbogacić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek ściennych Angielskie jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Angielskie może ciekawie wyglądać na przykład nad kominkiem. Z kolei naklejki Angielskie w nieco mniejszych rozmiarach mogą udekorować meble lub drzwi. Kolorowa naklejka z kolekcji Angielskie sprawi, że zwykła szafa zmieni się w oryginalny mebel. Z naklejek ściennych Angielskie można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kilka naklejek Angielskie można ze sobą połączyć i dzięki temu będziemy mogli pochwalić się oryginalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Angielskie pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe naklejki Angielskie – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki na ścianę Angielskie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle wzbogacać kolekcję Angielskie o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek na ścianę Angielskie była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek ściennych Angielskie staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek Angielskie cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dopasować do różnych mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się nowe wzory zarówno z kolekcji Angielskie, jak i pozostałych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do fanpage bimago możemy mieć pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Angielskie. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami na ścianę Angielskie oraz innymi kolekcjami w sklepie bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie niezwykły efekt z naklejkami na ścianę Angielskie

Naklejki ścienne Angielskie są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, wszystkie naklejki ścienne Angielskie są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw Napisy będzie cieszył nasze oko przez długie lata. Naklejki dekoracyjne Angielskie są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je przecierać wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy z produktów w kolekcji Angielskie dostępny jest w kilkunastu odcieniach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Angielskie warto zaplanować jaki wymiar dekoracji potrzebujemy. Naklejki na ścianę Angielskie są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiemu wyborowi naklejek na ścianę Angielskie oraz dodatkowym opcjom, znalezienie idealnej dekoracji do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Naklejki Angielskie na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 65

  1. 1
  2. 2
Naklejka na ścianę Login

Naklejka "Login"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę On - Off

Naklejka "On - Off"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna MR. & MRS.

Naklejka "MR. & MRS."

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Chillout zone

Naklejka "Chillout zone"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Carpe Diem

Naklejka "Carpe Diem"

Cena od: 69,68 zł
Naklejka na ścianę OOPS...

Naklejka "OOPS..."

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Czas na kawę

Naklejka "Czas na kawę"

Cena od: 41,00 zł
Naklejka na ścianę Do it now...

Naklejka "Do it now..."

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Live life...

Naklejka "Live life..."

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Good Night

Naklejka "Good Night"

Cena od: 41,00 zł
Naklejka na ścianę Sweet Dreams

Naklejka "Sweet Dreams"

Cena od: 84,36 zł
Naklejka na ścianę VIP LOUNGE

Naklejka "VIP LOUNGE"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Timeout

Naklejka "Timeout"

Cena od: 39,60 zł
  1. 1
  2. 2