-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Naklejki na ścianę i meble z motywami roślinnymi

Liczba produktów w kategorii: 1

Filtry:

  1. Kolor: różowy
  2. Liczba części: 1
  3. Styl: boho

Kolekcja natura - naklejki ścienne z drzewami i kwiatami

Motywy inspirowane otaczającą nas przyrodą należą niewątpliwie do najchętniej stosowanych rozwiązań w dekoracji wnętrz. Aby móc wnieść do nutkę świeżości i naturalności do Twojej przestrzeni, niekoniecznie musisz od razu sięgać po tradycyjne obrazy czy wielkoformatowe fototapety. Prostym, a zarazem efektownym sposobem na nadanie nowego oblicza wnętrzu, są naklejki na ścianę drzewa lub kwiaty. W kolekcji bimago dostępne są naklejki inspirawane naturą. Wśród tych dekoracji ściennych znalazły się kolorowe kwiaty na ścianę, naklejki drzewa oraz ornamenty z liśćmi lub trawami. Bogaty wybór sprawi, że bez problemu znajdziesz naklejkę ze swoim ulubionym kwiatem lub ozdobę w pasujących kolorach. Naklejki można zamówić w jednej z kilkunastu wersji kolorystycznych. Dekoracje z motywami roślinnymi mają tę zaletę, że możesz je z powodzeniem stosować jako uzupełnienie wystroju wnętrz różnego typu, będą pięknie wyglądały zarówno w salonie, jak i kuchni. Również ze względu na styl, naklejki z drzewami lub kwiatami sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych m.in. w stylu boho, shabby chic, glamour czy prowansalskim.

czytaj więcej zwiń opis

Naklejki na ścianę z kwiatami - wzory 3d w różnych kolorach

Możliwości wykorzystania naklejek ściennych kwiatów w dekoracji wnętrza jest naprawdę mnóstwo. Przede wszystkim powinieneś pamiętać, że dekoracje te, podobnie jak inne naklejki oferowane w sklepie bimago, pozwalają na upiększenie nie tylko ścian, ale także innych elementów wyposażenia wnętrz. Naklejki kwiaty mogą posłużyć Ci zatem do ozdobienia mebli, drzwi, lodówki czy lustra. Ciekawym rozwiązaniem jest samodzielnie stworzona kompozycja z kilku wybranych naklejek z różami, tulipanami, dmuchawcami i innymi roślinami. Dekoracje z kwiatami możesz łączyć z dekoracjami z innymi kategoriami produktów dostępnych w bimago, na przykład z obrazami lub fototapetami. Niektóre naklejki kwiaty są dostępne jako wzory 3d, dzięki czemu uzyskamy ciekawy efekt dekoracyjny. Możesz też wkomponować je w oryginalny sposób w otoczenie mebli i innych dodatków. Jeśli zatem lubisz dekoracje dające prawdziwe pole do popisu, nie powinieneś pozostać obojętnym wobec naklejek kwiatów oferowanych w sklepie bimago.

Naklejka drzewo -pomysł na oryginalną kompozycję

Naklejka drzewa w kolekcji bimago kryje w sobie wiele możliwości aranżacyjnych. Oryginalny design i szeroki wybór kolorów sprawiają, że można zyskać dzięki tej ozdobie niesamowitą dekorację. Pomysłem na zastosowanie naklejki z drzewem jest wkomponowanie w nie fotografii rodzinnej. Dzięki temu możemy stworzyć swego rodzaju drzewo genealogiczne, które będzie cudowną pamiątką a przy tym uzupełni wystrój wnętrza. Naklejka na ścianę drzewo to także tło, na którym można powiesić wieszaki na ubrania lub doniczki z kwiatkami. W ten sposób stworzymy oryginalną i niepowtarzalną dekorację ścienną. W kolekcji natura nie brakuje również innych inspiracji związanych z drzewami. Naklejki z gałązkami lub ornamenty z liśćmi to ozdoby, które mogą stanowić samodzielny motyw dekoracyjny lub część większej kompozycji. Pomysły na urządzenie wnętrza z naklejkami z drzewami można znaleźć zarówno na stronie bimago, jak i naszym blogu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znalazło się wiele ciekawych naklejek inspirowanych naturą.

Naklejki na ścianę bimago - praktyczna i elegancka dekoracja

Naklejki ścienne są chętnie stosowane nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także z uwagi na ich zalety praktyczne. Wszystkie naklejki w bimago są produkowane na samoprzylepnej folii, dzięki której ich umieszczanie na różnych powierzchniach jest wyjątkowo proste. Naklejki ścienne z drzewami, kwiatami i innymi motywami cechują się wyrazistymi kolorami, które są wyjątkowo trwałe. Kolejna zaleta naklejek to ich praktyczność, z powodzeniem ozdobią one nie tylko ścianę ale również meble, lustra i inne płaskie powierzchnie. Przy zamawianiu naklejek można wybrać te produkowane na 2 rodzajach folii: metalicznej i przezroczystej. Również kolor i wymiar naklejki można dopasować do swojego wnętrza. Kolekcja natura z naklejkami z drzewami, kwiatami i różnorodnymi roślinami to tylko jedna z naszych propozycji. Oprócz tego w galerii bimago można znaleźć naklejkę ze zwierzętami, cytatami, abstrakcjami i innymi motywami.