-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Naklejki dekoracyjne Liście i gałęzie na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 19

Naklejka ścienna Koliber

Naklejka "Koliber"

Cena od: 24,00 zł
Naklejka ścienna Gałąź

Naklejka "Gałąź"

Cena od: 26,76 zł
Naklejka ścienna Drzewo

Naklejka "Drzewo"

Cena od: 22,68 zł
Naklejka ścienna Gałąź

Naklejka "Gałąź"

Cena od: 33,48 zł
Naklejka ścienna Gałąź

Naklejka "Gałąź"

Cena od: 26,76 zł
Naklejka ścienna Gałąź

Naklejka "Gałąź"

Cena od: 25,76 zł
Naklejka ścienna Bambus

Naklejka "Bambus"

Cena od: 18,56 zł
Naklejka ścienna Winorośl

Naklejka "Winorośl"

Cena od: 21,16 zł
Naklejka ścienna Gałąź

Naklejka "Gałąź"

Cena od: 22,60 zł
Naklejka na ścianę Liście

Naklejka "Liście"

Cena od: 19,44 zł
Naklejka na ścianę Pałka wodna

Naklejka "Pałka wodna"

Cena od: 63,76 zł
Naklejka na ścianę Gałąź

Naklejka "Gałąź"

Cena od: 21,60 zł

Przekonaj się do naklejek dekoracyjnych Liście i gałęzie

Naklejki na ścianę Liście i gałęzie to jedna z bardziej interesujących kolekcji w bimago. Niezwykły motyw wykorzystany w urokliwej naklejce ściennej zyskał dużą popularność wśród naszych klientów. Dzięki atrakcyjnym wzorom i dużemu wyborowi kolorystyki, naklejki Liście i gałęzie mają duże możliwości aranżacyjne. Ozdobienie kuchni, jadalni lub gabinetu naklejkami dekoracyjnymi Liście i gałęzie pozwoli nam uzyskać wspaniały efekt. Naklejki dekoracyjne Liście i gałęzie pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego wnętrza. Oryginalna dekoracja jaką są naklejki na ścianę Liście i gałęzie zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy przez designerów bimago. Ogromny wybór produktów Natura sprawi, że na pewno znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Liście i gałęzie, jak i innych produktów – obrazów, fototapet lub tapet w sklepie bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Inspiracje na aranżację wnętrza z naklejkami ściennymi Liście i gałęzie

Naklejki Liście i gałęzie mają duże możliwości aranżacyjne, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą lustra, mebli lub drzwi. W bimago znajdziesz liczne inspiracje na to, jak naklejki dekoracyjne Liście i gałęzie mogą wzbogacić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek na ścianę Liście i gałęzie jest przyklejenie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Liście i gałęzie może ciekawie wyglądać również nad kanapą lub stołem w jadalni. Z kolei naklejki Liście i gałęzie w nieco mniejszych rozmiarach mogą ozdobić meble lub drzwi. W ten sposób kolorowa naklejka z kolekcji Liście i gałęzie sprawi, że zwyczajny mebel zyska na wyglądzie. Z naklejek na ścianę Liście i gałęzie można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kilka naklejek Liście i gałęzie w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli pochwalić się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Liście i gałęzie udowadnia, że pomysłów na nie jest naprawdę sporo.

Nowe wzory naklejek Liście i gałęzie – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki dekoracyjne Liście i gałęzie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle wzbogacać kolekcję Liście i gałęzie o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek dekoracyjnych Liście i gałęzie była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek Liście i gałęzie można znaleźć wzory w różnym stylu. Dzięki temu kolekcja naklejek Liście i gałęzie cechuje się różnorodnymi wzorami i z powodzeniem można ją dostosować do różnych aranżacji wnętrza. W kategorii Nowości pojawiają się najnowsze wzory zarówno z kolekcji Liście i gałęzie, jak i pozostałych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do fanpage bimago możemy mieć pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Liście i gałęzie. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami ściennymi Liście i gałęzie oraz innymi dekoracjami w sklepie bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie wspaniały efekt z naklejkami ściennymi Liście i gałęzie

Naklejki na ścianę Liście i gałęzie są bardzo proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do ściany lub mebli nie potrzebujemy żadnego kleju, wszystkie naklejki ścienne Liście i gałęzie są produkowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw Natura będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki na ścianę Liście i gałęzie są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je przecierać wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy wzór w kolekcji Liście i gałęzie dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Liście i gałęzie warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki Liście i gałęzie są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki bogatemu wyborowi naklejek na ścianę Liście i gałęzie oraz dodatkowym opcjom, znalezienie ciekawych dodatków dekoracyjnych do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.