-28% zniżki na wybrane obrazy koniec promocji za:
dni dzień : :
-23% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 02.03.2020 ] zobacz

Zobacz możliwości naklejek ściennych Trawy

Naklejki ścienne Trawy to jedna z bardziej interesujących kolekcji w bimago. Niebanalny motyw wykorzystany w urokliwej naklejce na ścianę jest bardzo popularny wśród naszych klientów. Dzięki wspaniałym wzorom i dużemu wyborowi odcieni, naklejki na ścianę Trawy mają duże możliwości aranżacyjne. Ozdobienie kuchni, jadalni lub gabinetu naklejkami na ścianę Trawy pozwoli nam otrzymać wspaniały efekt. Naklejki Trawy pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki ścienne Trawy zostały przygotowane w oparciu o aktualne trendy przez designerów bimago. Ogromny wybór produktów Natura sprawi, że z pewnością znajdziesz wymarzoną dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Trawy, jak i innych produktów – fototapet, tapet lub obrazów w galerii bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Inspiracje na aranżację wnętrza z naklejkami ściennymi Trawy

Naklejki Trawy mają ogromne możliwości aranżacyjne, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą mebli, lustra lub drzwi. W bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki dekoracyjne Trawy mogą wzbogacić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek na ścianę Trawy jest przyklejenie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Trawy może ciekawie wyglądać również nad biurkiem lub obok fotela. Z kolei naklejki Trawy w nieco mniejszych rozmiarach mogą udekorować meble lub drzwi. W ten sposób naklejka z kolekcji Trawy sprawi, że zwyczajny mebel zyska na wyglądzie. Z naklejek ściennych Trawy można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kilka naklejek Trawy można ze sobą połączyć i dzięki temu będziemy mogli pochwalić się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek dekoracyjnych Trawy udowadnia, że pomysłów na nie jest naprawdę sporo.

Nowe naklejki Trawy – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki ścienne Trawy cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Dlatego staramy się ciągle wzbogacać kolekcję Trawy o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą aktualne trendy, by kolekcja naklejek na ścianę Trawy była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek na ścianę Trawy staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek Trawy cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dopasować do różnych mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się najnowsze wzory zarówno z kolekcji Trawy, jak i pozostałych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do naszego fanpage mamy pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Trawy. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami ściennymi Trawy oraz innymi kolekcjami w galerii bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie niezwykły efekt z naklejkami na ścianę Trawy

Naklejki na ścianę Trawy są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do ściany lub mebli nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki dekoracyjne Trawy są produkowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu wzór Natura będzie cieszył nasze oko przez długie lata. Naklejki na ścianę Trawy są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je przecierać wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy wzór w kolekcji Trawy dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Trawy warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki Trawy są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki bogatemu wyborowi naklejek na ścianę Trawy oraz dodatkowym opcjom, znalezienie ciekawych dodatków dekoracyjnych do mieszkania w naszym sklepie będzie niezwykle proste.

  • <%= message %>

Naklejki dekoracyjne Trawy na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 15

Naklejka ścienna Oczeret

Naklejka "Oczeret"

Cena od: 74,04 zł
Naklejka na ścianę Serce

Naklejka "Serce"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Bukiet

Naklejka "Bukiet"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Krzew

Naklejka "Krzew"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Łąka

Naklejka "Łąka"

Cena od: 41,00 zł
Naklejka ścienna Kwiaty

Naklejka "Kwiaty"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Pałka wodna

Naklejka "Pałka wodna"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Łąka

Naklejka "Łąka"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Kwiaty

Naklejka "Kwiaty"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Bambus

Naklejka "Bambus"

Cena od: 100,88 zł
Naklejka ścienna Motyw roślinny

Naklejka "Motyw roślinny"

Cena od: 108,12 zł
Naklejka na ścianę Trawy

Naklejka "Trawy"

Cena od: 39,60 zł