-25% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 06.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Naklejki dekoracyjne Ramki na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 3

Przekonaj się do naklejek na ścianę Ramki

Naklejki ścienne Ramki to jedna z wielu kolekcji w sklepie bimago. Niezwykły motyw wykorzystany w urokliwej naklejce na ścianę jest bardzo popularny wśród naszych klientów. Dzięki wspaniałym wzorom i dużemu wyborowi kolorystyki, naklejki ścienne Ramki mają ogromne możliwości aranżacyjne. Ozdobienie sypialni, salonu lub kuchni naklejkami na ścianę Ramki pozwoli nam uzyskać wspaniałe rezultaty. Naklejki dekoracyjne Ramki pozwolą nam wzbogacić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Oryginalna dekoracja jaką są naklejki Ramki zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy przez designerów bimago. Szeroki wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że na pewno znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Ramki, jak i innych produktów – obrazów, fototapet lub tapet w galerii bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na dekoracje wnętrza z naklejkami ściennymi Ramki

Naklejki Ramki mają duży potencjał, ponieważ mogą być nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą drzwi, mebli lub lustra. W sklepie bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki Ramki mogą urozmaicić wygląd wnętrza. Pomysłem na zastosowanie naklejek ściennych Ramki jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Ramki ciekawie będzie wyglądać na przykład nad kanapą lub stołem w jadalni. Z kolei naklejki Ramki w mniejszym formacie mogą udekorować meble lub drzwi. W ten sposób naklejka z kolekcji Ramki sprawi, że zwyczajny mebel zyska na wyglądzie. Z naklejek bimago Ramki można stworzyć własne kompozycje. Kilka naklejek Ramki można ze sobą połączyć i dzięki temu będziemy mogli pochwalić się oryginalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek Ramki pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe szablony naklejek Ramki – zobacz nowości w bimago

Naklejki dekoracyjne Ramki cieszą się sporym powodzeniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle wzbogacać kolekcję Ramki o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek na ścianę Ramki była zarówno modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek Ramki staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek Ramki cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dostosować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się nowe wzory zarówno z kolekcji Ramki, jak i innych kategorii. Zapisując się do newslettera oraz do fanpage bimago możemy mieć pewność, że nie ominą nas żadne nowości w kolekcji Ramki . Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami Ramki oraz innymi kolekcjami w galerii bimago.

Prosty montaż i jednocześnie wspaniały efekt z naklejkami na ścianę Ramki

Naklejki dekoracyjne Ramki są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do ściany lub mebli nie potrzebujemy żadnego kleju, wszystkie naklejki ścienne Ramki są produkowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu wzór Naklejki na ścianę będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki na ścianę Ramki są wydrukowane na wodoodpornej folii, dlatego można je czyścić wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy ze wzorów w kolekcji Ramki dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Ramki warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki na ścianę Ramki są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodności naklejek Ramki oraz dodatkowym opcjom, znalezienie ciekawych dodatków dekoracyjnych do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.