-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-15% na parawany [ Promocja trwa do 16.08.2020 ] Zobacz
  • <%= message %>

Naklejki ze zwierzętami jako dekoracja na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 98

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Naklejka ścienna Ślady

Naklejka "Ślady"

Cena od: 18,56 zł
Naklejka na ścianę Motyle

Naklejka "Motyle"

Cena od: 22,88 zł
Naklejka na ścianę Motyle

Naklejka "Motyle"

Cena od: 22,68 zł
Naklejka na ścianę Meduza

Naklejka "Meduza"

Cena od: 25,20 zł
Naklejka na ścianę Zebry

Naklejka "Zebry"

Cena od: 24,64 zł
Naklejka ścienna Rybki

Naklejka "Rybki"

Cena od: 23,76 zł
Naklejka ścienna Kocia zgraja

Naklejka "Kocia zgraja"

Cena od: 19,00 zł
Naklejka ścienna Kot i płotek

Naklejka "Kot i płotek"

Cena od: 26,36 zł
Naklejka ścienna Kameleon

Naklejka "Kameleon"

Cena od: 21,60 zł
Naklejka ścienna Jelenie

Naklejka "Jelenie"

Cena od: 35,16 zł
Naklejka ścienna Para sówek

Naklejka "Para sówek"

Cena od: 33,80 zł
Naklejka na ścianę Kot

Naklejka "Kot"

Cena od: 25,92 zł
Naklejka ścienna Żyrafy

Naklejka "Żyrafy"

Cena od: 17,72 zł
Naklejka ścienna Zebra

Naklejka "Zebra"

Cena od: 21,60 zł
Naklejka ścienna Papuga

Naklejka "Papuga"

Cena od: 24,84 zł
Naklejka ścienna Pies i serce

Naklejka "Pies i serce"

Cena od: 20,32 zł
Naklejka ścienna Zebra

Naklejka "Zebra"

Cena od: 22,76 zł
Naklejka ścienna Panda

Naklejka "Panda"

Cena od: 19,88 zł
Naklejka ścienna Meduza

Naklejka "Meduza"

Cena od: 25,48 zł
Naklejka ścienna Jeleń

Naklejka "Jeleń"

Cena od: 23,76 zł
Naklejka na ścianę Koala

Naklejka "Koala"

Cena od: 23,44 zł
Naklejka na ścianę Koń

Naklejka "Koń"

Cena od: 22,60 zł
Naklejka na ścianę Kocia noc

Naklejka "Kocia noc"

Cena od: 23,32 zł
Naklejka ścienna Żyrafa

Naklejka "Żyrafa"

Cena od: 36,80 zł
Naklejka ścienna Konik morski

Naklejka "Konik morski"

Cena od: 21,60 zł
Naklejka ścienna Motyle

Naklejka "Motyle"

Cena od: 24,60 zł
Naklejka na ścianę Lew

Naklejka "Lew"

Cena od: 22,04 zł
Naklejka ścienna Ptak

Naklejka "Ptak"

Cena od: 25,92 zł
Naklejka na ścianę Jaszczurka

Naklejka "Jaszczurka"

Cena od: 23,08 zł
Naklejka na ścianę Ptaki

Naklejka "Ptaki"

Cena od: 19,88 zł
Naklejka ścienna Pies

Naklejka "Pies"

Cena od: 23,76 zł
Naklejka na ścianę Zebra

Naklejka "Zebra"

Cena od: 24,32 zł
Naklejka na ścianę Ptaki

Naklejka "Ptaki"

Cena od: 26,36 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Naklejki na ścianę zwierzęta – motywy zwierzęce w bimago

Naklejki na ścianę zwierzęta to jeden z prostych, a zarazem efektownych pomysłów na dekorację wnętrza. Dzięki takim dekoracjom można w prosty i szybki sposób nadać zupełnie nowego charakteru wnętrzu, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Oferowane przez nas naklejki ścienne ze zwierzętami zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy. Staramy się jednak, aby nasze produkty były nie tylko modne, ale odpowiadały także oczekiwaniom klientów. Dlatego w kolekcji bimago inspirowanej fauną proponujemy naklejki w różnych stylach i z różnorodnymi motywami. Znajdziesz tutaj, między innymi, naklejki ścienne sowy, a także dekoracje ze zwierzętami domowymi i tymi egzotycznymi – takimi, jak lwy czy zebry. Ta różnorodność motywów sprawia, że wybór dekoracji najlepiej odpowiadającej Twoim gustom i zainteresowaniom nie powinien przysparzać większych trudności. Naklejki ścienne ze zwierzętami cieszą się popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, odpowiednio dobrana naklejka umożliwi Ci podkreślenie swojej pasji poprzez dekorację wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na wykorzystanie naklejek ze zwierzętami

Naklejki na ścianę zwierzęta otwierają przed nami ogromne możliwości w zakresie aranżacji wnętrza. Podobnie jak inne naklejki ścienne oferowane w bimago, mogą być one zamieszczane nie tylko na meblach. Nadają się one do upiększania różnych, w miarę równych powierzchni. Dlaczego nie ozdobić drzwi, lodówki czy ulubionego mebla naklejką z sowami lub innymi sympatycznymi zwierzętami? Ciekawym pomysłem będzie zamieszczenie naklejek ściennych zwierzęta w sąsiedztwie mebli czy nad kominkiem. Można też samodzielnie stworzyć kompozycję z kilku naklejek. W galerii bimago znajdziesz przykłady, w jaki sposób można wykorzystać naklejkę w różnych aranżacjach. Naklejki na ścianę ze zwierzętami pasować będą do wnętrz różnego typu. Oryginalna naklejka ścienna sowy i inne dekoracje z tej kolekcji sprawdzą się w pokoju dziecięcym czy salonie, ale można je wykorzystywać także we wnętrzach publicznych. Dekoracje z tej kolekcji dadzą Ci możliwość ożywienia każdej przestrzeni poprzez wniesienie do niej nowych motywów, kolorów oraz emocji.

Naklejki ścienne zwierzęta – praktyczne i niedrogie dekoracje

Naklejki na ścianę z sowami, końmi, rybami i innymi motywami zwierzęcymi cieszą się popularnością nie tylko ze względu na walory estetyczne, przystępne ceny i liczne możliwości aranżacyjne. Dekoracje te są także bardzo łatwe w użyciu. Aplikacja naklejek ściennych nie wymaga od Ciebie przeprowadzania skomplikowanych zabiegów.Naklejki ścienne bimago wydrukowane są na samoprzylepnej folii, co sprawia, że do ich umieszczenia na wybranej przez siebie powierzchni nie będziesz potrzebować żadnego kleju. Wybrany motyw możesz przykleić samodzielnie: w tym celu trzeba tylko odkleić papier, przycisnąć wzór do ściany, a w kolejnym kroku zdjąć folię. Kolejną zaletą naklejek ściennych zwierzęta jest to, że można łatwo je wyczyścić. Nie ma żadnych przeciwskazań do przecierania ich wilgotną szmatką. Naklejki na ścianę Zwierzęta są też trwałe – jeśli zdecydujesz się ozdobić wnętrze taką dekoracją, masz gwarancję, że że będzie ona cieszyć Twoje oko przez długi czas.

Naklejki ścienne zwierzęta i inne pomysły na wnętrze

Każdy wzór z kolekcji naklejek ściennych zwierzęta jest dostępny w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Możesz też wybierać między 2 rodzajami folii: przezroczystą i metaliczną. Ponadto, w sklepie bimago oferujemy dekoracje ścienne w różnych wymiarach. Możesz dodatkowo zdecydować się na opcję lustrzanego odbicia. Dzięki tym wszystkim możliwościom znalezienie dekoracji odpowiadającej Twoim preferencjom i najlepiej pasującej do Twojego wnętrza, pod względem motywu, koloru czy wymiaru. Jeśli podobają Ci się naklejki na ścianę ze zwierzętami, warto odwiedzić także kolekcje produktów innego typu, inspirowane fauną. Podobne motywy dostępne są także w kolekcji obrazów, tapet czy fototapet. Wśród produktów każdego typu znajdziesz różnorodne kategorie tematyczne takie, jak: kwiaty, abstrakcje, postaci ludzkie, motywy afrykańskie i etniczne, dekoracje w stylu vintage i retro, mapy świata czy motywy stworzone z myślą o najmłodszych. Warto odkrywać świat dekoracji ściennych i możliwości w zakresie aranżacji wnętrza.