-25% na obrazy [ Promocja trwa do 25.06.2018 ] zobacz

Przekonaj się do naklejek na ścianę Zwierzęta

Naklejki na ścianę Zwierzęta to jedna z ciekawszych kolekcji w bimago. Niezwykły motyw wykorzystany w urokliwej naklejce na ścianę zyskał dużą popularność wśród naszych klientów. Dzięki wspaniałym wzorom i dużemu wyborowi kolorów, naklejki ścienne Zwierzęta mają ogromne możliwości aranżacyjne. Aranżacja kuchni, salonu lub sypialni naklejkami na ścianę Zwierzęta pozwoli nam uzyskać wspaniałe rezultaty. Naklejki Zwierzęta pozwolą nam urozmaicić zarówno wygląd ściany, jak i całego pomieszczenia. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki Zwierzęta zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy przez designerów bimago. Ogromny wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że z pewnością znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Zwierzęta, jak i innych produktów – fototapet, tapet lub obrazów w galerii bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na aranżację wnętrza z naklejkami ściennymi Zwierzęta

Naklejki Zwierzęta kryją w sobie ogromne możliwości aranżacyjne, gdyż mogą zostać nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą mebli, lustra lub drzwi. W bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki ścienne Zwierzęta mogą wzbogacić wygląd wnętrza. Pomysłem na zastosowanie naklejek na ścianę Zwierzęta jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji Zwierzęta ciekawie będzie wyglądać na przykład nad kominkiem. Z kolei naklejki Zwierzęta w nieco mniejszych rozmiarach mogą ozdobić meble lub drzwi. Kolorowa naklejka z kolekcji Zwierzęta sprawi, że zwyczajny mebel zyska na wyglądzie. Z naklejek Zwierzęta można stworzyć oryginalne kompozycje. Kilka naklejek Zwierzęta w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli pochwalić się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek dekoracyjnych Zwierzęta pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe szablony naklejek Zwierzęta – zobacz najnowsze inspiracje w bimago

Naklejki dekoracyjne Zwierzęta cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle poszerzać kolekcję Zwierzęta o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą najnowsze trendy, by kolekcja naklejek dekoracyjnych Zwierzęta była jednocześnie modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek ściennych Zwierzęta staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek Zwierzęta cechuje się różnorodnymi wzorami i z powodzeniem można ją dopasować do różnych mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się nowe wzory zarówno z kolekcji Zwierzęta, jak i innych kategorii. Zapisując się do newslettera lub fanpage bimago mamy pewność, że nie pominiemy nowych wzorów Zwierzęta. Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami na ścianę Zwierzęta oraz innymi kolekcjami w galerii bimago.

Prosty montaż i jednocześnie niezwykły efekt z naklejkami dekoracyjnymi Zwierzęta

Naklejki dekoracyjne Zwierzęta są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do danej powierzchni nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki dekoracyjne Zwierzęta są wydrukowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw Naklejki na ścianę będzie ozdabiał nasze mieszkanie przez długi czas. Naklejki Zwierzęta są wydrukowane na wodoodpornej folii, dlatego można je przecierać wilgotną szmatką. Warto również wspomnieć, że każdy wzór w kolekcji Zwierzęta dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (przezroczystej oraz metalicznej). Przed wyborem jednej z naklejek Zwierzęta warto zaplanować jak dużą dekorację potrzebujemy. Naklejki na ścianę Zwierzęta są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego motywu w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiemu wyborowi naklejek Zwierzęta oraz dodatkowym opcjom, znalezienie idealnej dekoracji do mieszkania w sklepie bimago będzie niezwykle proste.

  • <%= message %>

Naklejki Zwierzęta na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 184

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Naklejka na ścianę Motyle

Naklejka "Motyle"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Mewa

Naklejka kolorowa "Mewa"

Cena od: 18,00 zł
Naklejka na ścianę Smok

Naklejka "Smok"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Ptaki

Naklejka "Ptaki"

Cena od: 79,08 zł
Naklejka ścienna Para sówek

Naklejka "Para sówek"

Cena od: 79,08 zł
Naklejka ścienna Żyrafy

Naklejka "Żyrafy"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Ślady

Naklejka "Ślady"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Kot i płotek

Naklejka "Kot i płotek"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Ptaki

Naklejka "Ptaki"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Ryba

Naklejka "Ryba"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Orzeł

Naklejka "Orzeł"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Kot

Naklejka "Kot"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Kot

Naklejka "Kot"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Sawanna

Naklejka "Sawanna"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Zebra

Naklejka "Zebra"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Kot

Naklejka "Kot"

Cena od: 39,60 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4