tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
BLACK SALE do -70% Oferta ważna do 30.11.2021 zobacz
fot. Wspomnień czar - tak zaczynaliśmy w 2004 roku.
Jeśli wstąpiłbyś do nas w 2004 roku, gdy po raz pierwszy zabraliśmy się do pracy przy bimago, nie rozpoznałbyś naszego biura. Nie tylko dlatego, że mieściło się w mieszkaniu po babci założyciela firmy. Nie było też tłumu ludzi czy gigantycznych drukarek. Była za to trójka młodych artystów i plan, by naprawić świat… no, a przynajmniej trochę go upiększyć. Nasze pierwsze obrazy malowaliśmy własnoręcznie, rozwieszając na ścianach do wyschnięcia i organizując zagraniczny transport - ku zaskoczeniu okolicznych mieszkańców, nieprzyzwyczajonych do posiadania studia malarskiego tuż za ścianą.
fot. Kadr z naszego malarskiego atelier. Praca wre!
Niespodziewanie szybko nadszedł moment, gdy zamówienia zaczęły sypać się jedno po drugim. Produkcja była zaplanowana na miesiąc do przodu, a malarze w pocie czoła pracowali po nocach, wspierani pizzą i dobrym słowem logistyków, przygotowujących obok paczki. Wtedy przyszedł czas na pierwsze drukarki. Cieszyliśmy się jak dzieci, mogąc projektować wzory dla obrazów cyfrowych czy fotografii! By znaleźć miejsce dla nowego sprzętu (zaczątków naszego parku technologicznego), po ośmiu miesiącach od rozpoczęcia działalności przenieśliśmy się do nowej lokalizacji. Nie była to nasza ostatnia przeprowadzka, a powierzchnia zajmowanych przez nas biur i hal urosła już prawie dziesięciokrotnie.
fot. Dział Designu przy pracy. Na ścianach biur - obowiązkowo fototapety bimago! :)
Już w dniu startu firmy zespół był międzynarodowy. Dzięki temu nasza perspektywa nigdy nie była ograniczona do tylko jednego kraju. Myśleliśmy szerzej! Na początku większość obrazów od bimago trafiała do domów naszych niemieckich sąsiadów. Dzisiaj bimago obsługuje 9 wersji językowych dla 15 państw, a nasze dekoracje trafiły w sumie do 52 krajów świata. Były to kraje dość odległe – choćby Brazylia czy Kongo. Ale naszym prywatnym rekordem jest paczka, która pokonała aż 14000 km, by trafić do klienta z Australii.
fot. Park technologiczny bimago.
Przeszliśmy długą drogę od startupu w małym mieszkaniu do międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu. W 2021 roku zespół bimago liczy aż 336 osób, pracujących w biurach i halach o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 7100 m^2! Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 30 000 oryginalnych wzorów, a nasze drukarki tylko czekają, by wydrukować z nich obraz, fototapetę, plakat czy malowankę po numerach. Mamy nadzieję, że w bimago znajdziesz dekorację dla Twojego domu i dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów!

Autorskie wzory i techniki

Obraz ręcznie malowany lub wykonany w technice stworzonej specjalnie przez bimago: Premium Print – i to z autorskimi wzorami uzdolnionych grafików.

Banalnie prosty montaż

Wkładamy dużo pracy w nasze produkty, byś Ty już nie musiał! Obrazy trafią do Ciebie naciągnięte na krosna, fototapety – na łatwej do przyklejenia flizelinie, a plakaty z ramą wyposażoną w zawieszkę montażową.

Dogadamy się z każdym

Mówisz tylko po szwedzku? Spokojnie, znajdziemy wspólny język! Posługujemy się aż 9 językami – w tym szwedzkim, portugalskim czy holenderskim.

Wybór w pełni należy do Ciebie

Inna technika lub większy rozmiar? Nie ma problemu - wybierz obraz, plakat czy fototapetę, które najlepiej pasują do Ciebie i Twojego mieszkania.

Sklep, któremu możesz zaufać

W bimago kupujesz bezpieczne, chroni Cię szyfrowanie SSL. Masz też aż 30 dni na zwrot, przesyłkę sprawdzonym kurierem... No i pełne wsparcie naszej obsługi klienta!

Dostawa do każdego kraju na świecie

Do tej pory nasze produkty dostarczyliśmy do 52 krajów. Z przyjemnością powiększymy dla Ciebie tę liczbę – gdzie chcesz odebrać swoje zamówienie?