inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 03.12.2023 Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Ametystowy Nowy Jork [Glass] Nr 92358

Obraz na szkle Ametystowy Nowy Jork [Glass] Nr 92358

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na szkle akrylowym "Ametystowy Nowy Jork [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak nowoczesny, miasta, Nowy Jork, światło, noc, most, fioletowy, panorama oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą każde pomieszczenie. Obraz na szkle akrylowym "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na szkle akrylowym "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Ametystowy Nowy Jork [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością