inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Cicha plaża [Glass] Nr 92525

Obraz na szkle Cicha plaża [Glass] Nr 92525

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Druk na szkle akrylowym "Cicha plaża [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Cicha plaża [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak pejzaż, niebo, morze, fale, plaża, piasek, lato oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Cicha plaża [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują dowolne wnętrze. Druk na szkle akrylowym "Cicha plaża [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Cicha plaża [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Cicha plaża [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Druk na szkle akrylowym "Cicha plaża [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Ciekawy, kolorowy wzór "Cicha plaża [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Cicha plaża [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością