inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na obrazy i fototapety Oferta ważna do 25.05.2022 Zobacz

Obraz na szkle Exotic Cocktail [Glass] Nr 92729

Obraz na szkle Exotic Cocktail [Glass] Nr 92729

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Druk na szkle akrylowym "Exotic Cocktail [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Exotic Cocktail [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak kolorowy, kuchnia, zima, owoce, tryptyk oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Exotic Cocktail [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą dowolne wnętrze. Druk na szkle akrylowym "Exotic Cocktail [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Exotic Cocktail [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Exotic Cocktail [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Exotic Cocktail [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Wyjątkowy, kolorowy wzór "Exotic Cocktail [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Exotic Cocktail [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością