inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na obrazy i fototapety Oferta ważna do 25.05.2022 Zobacz

Obraz na szkle Fala zielonego blasku [Glass] Nr 92395

Obraz na szkle Fala zielonego blasku [Glass] Nr 92395

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Obraz na szkle akrylowym "Fala zielonego blasku [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Fala zielonego blasku [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak abstrakcja, nowoczesny, fale, zielony, diamenty, paski oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na szkle akrylowym "Fala zielonego blasku [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą każdą przestrzeń. Obraz na szkle akrylowym "Fala zielonego blasku [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Fala zielonego blasku [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Fala zielonego blasku [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na szkle akrylowym "Fala zielonego blasku [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Oryginalny, kolorowy wzór "Fala zielonego blasku [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Fala zielonego blasku [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością