inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 05.12.2023 Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Karmazynowa energia [Glass] Nr 92400

Obraz na szkle Karmazynowa energia [Glass] Nr 92400

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na akrylu "Karmazynowa energia [Glass]"

Obraz na akrylu "Karmazynowa energia [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak abstrakcja, nowoczesny, geometryczny, figury geometryczne, koła, czerwony oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Karmazynowa energia [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą każdą przestrzeń. Obraz na akrylu "Karmazynowa energia [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Karmazynowa energia [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Karmazynowa energia [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Obraz na akrylu "Karmazynowa energia [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Karmazynowa energia [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Karmazynowa energia [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością