inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty WEEKENDOWA WYPRZEDAŻ zobacz

Obraz na szkle Klucz do właściwych drzwi [Glass] Nr 92313

Obraz na szkle Klucz do właściwych drzwi [Glass] Nr 92313

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Klucz do właściwych drzwi [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak kwiaty, napisy, po angielsku, vintage, dom, gwiazdy, klucze, drzwi oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Druk na szkle akrylowym "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Niepowtarzalny, kolorowy wzór "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Klucz do właściwych drzwi [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością