inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 26.09.2023 zobacz

Obraz na szkle Kobieta wyzwolona [Glass] Nr 92433

Obraz na szkle Kobieta wyzwolona [Glass] Nr 92433

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Kobieta wyzwolona [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Kobieta wyzwolona [Glass]" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak tło, kolorowy, kobiety, graffiti, mural, cegła, twarze, kolaż oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Kobieta wyzwolona [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą dowolne pomieszczenie. Nadruk na szkle akrylowym "Kobieta wyzwolona [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Kobieta wyzwolona [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Kobieta wyzwolona [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Nadruk na szkle akrylowym "Kobieta wyzwolona [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Wyjątkowy, kolorowy wzór "Kobieta wyzwolona [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Kobieta wyzwolona [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością