inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 29.02.2024 zobacz

Obraz na szkle Konstelacja blasku [Glass] Nr 92967

Obraz na szkle Konstelacja blasku [Glass] Nr 92967

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Grafika na szkle akrylowym "Konstelacja blasku [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Konstelacja blasku [Glass]" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak abstrakcja, kwiaty, nowoczesny, blask, ornamenty, lilie, gwiazdy, żółty oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Konstelacja blasku [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą dowolne wnętrze. Grafika na szkle akrylowym "Konstelacja blasku [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Konstelacja blasku [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Konstelacja blasku [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Konstelacja blasku [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Konstelacja blasku [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Konstelacja blasku [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością