inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
Promocje do -50% DESIGN SALE zobacz

Obraz Król w złocie (1-częściowy) pionowy [Glass] Nr 129536

Obraz Król w złocie (1-częściowy) pionowy [Glass] Nr 129536

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Wydruk na płótnie "Król w złocie (1-częściowy) pionowy"

Koty na obrazach to jedna z bardziej oryginalnych kolekcji w galerii bimago. Obraz "Król w złocie (1-częściowy) pionowy" przedstawiający Twoje ulubione zwierzęta może stać się niezwykłą dekoracją sypialni lub innego pomieszczenia. Wzór z motywem zwierzęcym można zamówić jako standardowy wydruk lub w technologii Premium Print, dzięki czemu faktura obrazu będzie upodabniała go do obrazu malowanego. Obraz na płótnie "Król w złocie (1-częściowy) pionowy" można zamówić w mniejszym wymiarze, wtedy doskonale sprawdzi się jako część większej galerii. Z kolei jako większy wydruk, może być najważniejszą dekoracją w pomieszczeniu.

Niezwykła kolekcja Obrazów Koty kryje w sobie również inne, ciekawe wzory. Jeśli jesteś wielbicielem tych zwierząt, to zapraszamy do obejrzenia różnych dekoracji w galerii bimago. Obraz "Król w złocie (1-częściowy) pionowy", tak jak wszystkie produkty z tej kolekcji, został stworzony przez naszych designerów, dlatego charakteryzuje się nieszablonowym designem.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością