inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 27.05.2024 zobacz

Obraz na szkle Letnie wspomnienia [Glass] Nr 107099

Obraz na szkle Letnie wspomnienia [Glass] Nr 107099

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Letnie wspomnienia [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Letnie wspomnienia [Glass]" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak natura, kwiaty, czarno-biały, romantyczny, dmuchawce, lato oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Letnie wspomnienia [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą każdą przestrzeń. Nadruk na szkle akrylowym "Letnie wspomnienia [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Letnie wspomnienia [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Letnie wspomnienia [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Nadruk na szkle akrylowym "Letnie wspomnienia [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Oryginalny, kolorowy wzór "Letnie wspomnienia [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Letnie wspomnienia [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu