inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Magia namiętności [Glass] Nr 92821

Obraz na szkle Magia namiętności [Glass] Nr 92821

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Grafika na szkle akrylowym "Magia namiętności [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Magia namiętności [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak abstrakcja, kwiaty, tło, blask, słońce, lilie, czerwony, paski oraz obrazy na szkle akrylowym. Druk na szkle akrylowym "Magia namiętności [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą dowolne wnętrze. Grafika na szkle akrylowym "Magia namiętności [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Magia namiętności [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Magia namiętności [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Magia namiętności [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba ścienna. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Magia namiętności [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Magia namiętności [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością