inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 23.05.2022 Zobacz

Obraz na szkle Majestat symetrii [Glass] Nr 92497

Obraz na szkle Majestat symetrii [Glass] Nr 92497

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Grafika na szkle akrylowym "Majestat symetrii [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Majestat symetrii [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak abstrakcja, rośliny, nowoczesny, napisy, geometryczny, szary, koła oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Majestat symetrii [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą każde pomieszczenie. Grafika na szkle akrylowym "Majestat symetrii [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Majestat symetrii [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Majestat symetrii [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Grafika na szkle akrylowym "Majestat symetrii [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Oryginalny, kolorowy wzór "Majestat symetrii [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Majestat symetrii [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością