inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obraz na szkle Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass] Nr 92063

Obraz na szkle Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass] Nr 92063

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na akrylu "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]"

Obraz na akrylu "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" złożony jest z 3 części i wykorzystuje takie motywy jak kolorowy, mapy, świat, kontynenty, akwarele, tryptyk oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują dowolne wnętrze. Obraz na akrylu "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Obraz na akrylu "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Niepowtarzalny, pełen kolorów wzór "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Mapa świata: Eksplozja kolorów [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością