inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty WEEKENDOWA WYPRZEDAŻ zobacz

Obraz na szkle Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie Nr 146440

Obraz na szkle Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie Nr 146440

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie"

Druk na szkle akrylowym "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak niebo, gwiazdy oraz kosmos. Obraz na szkle "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują każdą przestrzeń. Druk na szkle akrylowym "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Druk na szkle akrylowym "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Niepowtarzalny, pełen kolorów wzór "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Mgławica Rho Ophiuchi - narodziny gwiazd na różowym niebie" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością