inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 23.05.2022 Zobacz

Obraz na szkle Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass] Nr 92335

Obraz na szkle Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass] Nr 92335

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Obraz na akrylu "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]"

Obraz na akrylu "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak miejski, mural, Banksy, zabawny, małpy, banany oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują każde pomieszczenie. Obraz na akrylu "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na akrylu "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Ciekawy, pełen kolorów wzór "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Monkey with Banana Gun by Banksy [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością