inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Darmowa dostawa zobacz

Obraz na szkle Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji Nr 146438

Obraz na szkle Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji Nr 146438

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Druk na szkle akrylowym "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji"

Druk na szkle akrylowym "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak niebo, gwiazdy oraz kosmos. Obraz na szkle "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują każde pomieszczenie. Druk na szkle akrylowym "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Druk na szkle akrylowym "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Ciekawy, kolorowy wzór "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Niebieska planeta - kosmos pełen gwiazd w ciemnej tonacji" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu