inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Nieujarzmiony urok [Glass] Nr 92757

Obraz na szkle Nieujarzmiony urok [Glass] Nr 92757

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Grafika na szkle akrylowym "Nieujarzmiony urok [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Nieujarzmiony urok [Glass]" złożony jest z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak nowoczesny, zwierzęta, brązowy, tygrysy oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Nieujarzmiony urok [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Grafika na szkle akrylowym "Nieujarzmiony urok [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Nieujarzmiony urok [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Nieujarzmiony urok [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Nieujarzmiony urok [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Oryginalny, pełen kolorów wzór "Nieujarzmiony urok [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Nieujarzmiony urok [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością