inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Noce w Dubaju [Glass] Nr 92505

Obraz na szkle Noce w Dubaju [Glass] Nr 92505

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Grafika na szkle akrylowym "Noce w Dubaju [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Noce w Dubaju [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak miasta, brązowy, wieżowce, noc, rzeka, panorama, Dubaj, Bliski Wschód oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Noce w Dubaju [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób upiększą dowolne pomieszczenie. Grafika na szkle akrylowym "Noce w Dubaju [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Noce w Dubaju [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Noce w Dubaju [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Grafika na szkle akrylowym "Noce w Dubaju [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba ścienna. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Noce w Dubaju [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Noce w Dubaju [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością