inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 29.02.2024 Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Od zmierzchu do świtu [Glass] Nr 92868

Obraz na szkle Od zmierzchu do świtu [Glass] Nr 92868

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Od zmierzchu do świtu [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Od zmierzchu do świtu [Glass]" złożony jest z 4 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak pejzaż, morze, zachód słońca, plaża, jezioro, wschód słońca, żaglówki oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na szkle akrylowym "Od zmierzchu do świtu [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą dowolne wnętrze. Nadruk na szkle akrylowym "Od zmierzchu do świtu [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Od zmierzchu do świtu [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Od zmierzchu do świtu [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Nadruk na szkle akrylowym "Od zmierzchu do świtu [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Niepowtarzalny, kolorowy wzór "Od zmierzchu do świtu [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Od zmierzchu do świtu [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością