inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 26.09.2023 zobacz

Obraz na szkle Ogród kosmosu [Glass] Nr 92524

Obraz na szkle Ogród kosmosu [Glass] Nr 92524

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Grafika na szkle akrylowym "Ogród kosmosu [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Ogród kosmosu [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak abstrakcja, kwiaty, nowoczesny, geometryczny, złoty, lilie, metal oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Ogród kosmosu [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób upiększą dowolne wnętrze. Grafika na szkle akrylowym "Ogród kosmosu [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Ogród kosmosu [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Ogród kosmosu [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Ogród kosmosu [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Oryginalny, kolorowy wzór "Ogród kosmosu [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Ogród kosmosu [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością