inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-35% na obrazy i fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Opowieść lasu [Glass] Nr 94221

Obraz na szkle Opowieść lasu [Glass] Nr 94221

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Grafika na szkle akrylowym "Opowieść lasu [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Opowieść lasu [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak natura, rośliny, drzewa, krajobraz, las, blask, słońce, zielony oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Opowieść lasu [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w niecodzienny sposób udekorują dowolne wnętrze. Grafika na szkle akrylowym "Opowieść lasu [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Opowieść lasu [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Opowieść lasu [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Grafika na szkle akrylowym "Opowieść lasu [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba ścienna. Ciekawy, kolorowy wzór "Opowieść lasu [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Opowieść lasu [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością