inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obraz na szkle Platynowa mapa [Glass] Nr 92304

Obraz na szkle Platynowa mapa [Glass] Nr 92304

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Platynowa mapa [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Platynowa mapa [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak tło, nowoczesny, tekstura, mapy, świat, kontynenty, blask, brązowy oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Platynowa mapa [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Druk na szkle akrylowym "Platynowa mapa [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Platynowa mapa [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Platynowa mapa [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Druk na szkle akrylowym "Platynowa mapa [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Ciekawy, pełen kolorów wzór "Platynowa mapa [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Platynowa mapa [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością