inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 27.05.2024 zobacz

Obraz na szkle Puszyste dmuchawce [Glass] Nr 92568

Obraz na szkle Puszyste dmuchawce [Glass] Nr 92568

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na szkle akrylowym "Puszyste dmuchawce [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Puszyste dmuchawce [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak natura, kwiaty, dmuchawce, lato, wiatr, obrazy na szkle akrylowym oraz tryptyk. Obraz na szkle akrylowym "Puszyste dmuchawce [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Obraz na szkle akrylowym "Puszyste dmuchawce [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Puszyste dmuchawce [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Puszyste dmuchawce [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na szkle akrylowym "Puszyste dmuchawce [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba ścienna. Niepowtarzalny, pełen kolorów wzór "Puszyste dmuchawce [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Puszyste dmuchawce [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu