inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 26.09.2023 zobacz

Obraz na szkle Różowa lilia [Glass] Nr 93730

Obraz na szkle Różowa lilia [Glass] Nr 93730

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Różowa lilia [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Różowa lilia [Glass]" składa się z 5 części i wykorzystuje takie motywy jak natura, rośliny, kwiaty, nowoczesny, lilie, diamenty, czerwony oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Różowa lilia [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują każde pomieszczenie. Nadruk na szkle akrylowym "Różowa lilia [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Różowa lilia [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Różowa lilia [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Nadruk na szkle akrylowym "Różowa lilia [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Oryginalny, pełen kolorów wzór "Różowa lilia [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Różowa lilia [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością