inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-35% na obrazy i fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Rubinowe drzewo [Glass] Nr 92752

Obraz na szkle Rubinowe drzewo [Glass] Nr 92752

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Nadruk na szkle akrylowym "Rubinowe drzewo [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Rubinowe drzewo [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak nowoczesny, drzewa, artystyczny, czerwony, Gustav Klimt, mozaika, tryptyk oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Rubinowe drzewo [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w atrakcyjny sposób udekorują każde pomieszczenie. Nadruk na szkle akrylowym "Rubinowe drzewo [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Rubinowe drzewo [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Rubinowe drzewo [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Nadruk na szkle akrylowym "Rubinowe drzewo [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Rubinowe drzewo [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Rubinowe drzewo [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością